UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 23 Серпень 2018 07:24

Вітаємо з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Оцените материал
(6 голосов)

Вітаємо з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

    Наприкінці серпня українці відзначають два найважливіших національних свята – День Державного Прапора та День Незалежності України!

Шановні колеги!


    Державний прапор - це значимий символ будь-якої країни, символ, який надихає вірити, перемагати і відчувати гордість за свою Батьківщину!

    Сьогодні ми вшановуємо синьо-жовтий стяг - головну святиню нашої державності, уособлення нашого національного духу і непереможності.
Нині прапор став символом свободи і гідного майбутнього України, у ньому відображений наш великий народ, все світове українство. Державне прапор є символом наших досягнень і перемог.

    Прапор – це символ незалежності нашої країни, яка стала результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу.

    З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цих дат - 23 і 24 серпня - і їх значення для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. І це закономірно: великі події осягаються на відстані, з плином часу.

    Дорогі співвітчизники! Від усієї душі бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров'я, благополуччя, миру та злагоди! Нехай ці свята додадуть вам наснаги і творчих здобутків в ім'я процвітання нашої незалежної Батьківщини!

    Зі святом!

З повагою, колектив ГУ Держпраці у Луганській області

Прочитано 267 раз Последнее изменение Вівторок, 04 Вересень 2018 05:48
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация