Искать


 

Понеділок, 09 Липень 2018 14:15

Фахівці ГУ Держпраці відповідають на запитання від працівників підприємств області

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці відповідають на запитання від працівників підприємств області

      До Головного управління Держпраці у Луганській області у консультаційно - інформаційний пункт відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму надходять запитання від працівників підприємств:

         чи має пріоритет акт за формою Н-5 над актом за формою Н-1 під час розслідування гострих професійних захворювань?

         Надаємо роз’яснення Держпраці України (лист від 31.01.2012 р. N 716/0/3-1-6/12)

         Стосовно пріоритету акта за формою Н-5 над актом за формою Н-1 під час розслідування гострих професійних захворювань, а також щодо отримання відшкодування шкоди потерпілому внаслідок гострого професійного захворювання за наявності акта за формою Н-1 повідомляємо наступне.

         Відповідно до пункту 47 Порядку, за результатами спеціального розслідування складається акт за формою Н-5, на підставі якого (у разі, коли нещасний випадок визнано таким, що пов'язаний з виробництвом) акт за формою Н-1, картка за формою П-5 (у разі виявлення гострого професійного захворювання (отруєння) стосовно кожного потерпілого, а також оформляються інші матеріали спеціального розслідування, зазначені у пунктах 50 і 51 цього Порядку.

         Враховуючи, що в акті за формою Н-5 зазначається висновок комісії щодо визнання (невизнання) нещасного випадку пов'язаним чи непов'язаним з виробництвом, то можна вважати, що він є пріоритетним над актом за формою Н-1.

Прочитано 81 раз Последнее изменение Вівторок, 10 Липень 2018 04:20
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация