UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 02 Липень 2018 14:50

Фахівці ГУ Держпраці взяли участь у громадських слуханнях на тему «Безпека дорожнього руху учнів Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1»

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фахівці ГУ Держпраці взяли участь у громадських слуханнях на тему «Безпека дорожнього руху учнів Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1»

      Фахівці ГУ Держпраці у Луганській області відділу державного нагляду в АПК, СКС на транспорті і у зв’язку на прохання громадської організації «Громадянська ініціатива інтелігенції Сватівщини» взяли участь у громадських слуханнях у форматі круглого столу на тему: «Безпека дорожнього руху учнів Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1» за результатами локального аналізу в рамках проекту «Успішні локальні громади» щодо необхідності придбання та встановлення біля Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 макетів учнів та придбання тренажеру для тренування навичок надання першої домедичної допомоги

    У травні ініціативна група сватівчан взяла участь у навчанні в рамках проекту «Успішні локальні громади», що реалізується за підтримки Національного фонду в підтримку демократії. Завдання для команд, які пройшли тренінг в рамках проекту – провести локальний аналіз у своїй громаді, з метою глибше вивчити одну з проблем, якою хотіли б зайнятися.

      Під час локального аналізу ГО «Громадянська ініціатива інтелігенції Сватівщини» знайдено відповіді на наступні питання:

  • Де знаходяться найнебезпечніші міста переходу вулиці на шляху учнів від зупинок громадського транспорту та інших маршрутів до Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1?
  • Як організувати безпечні умови переходу вулиці біля Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1?
  • Який рівень знань із першої домедичної допомоги та правил дорожнього руху мають учні, вчителі та батьки Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1?
  • Які заходи провести для підвищення рівня знань дітей з безпеки дорожнього руху та надання першої допомоги у разі травмування?

    Учасники круглого столу погодились з тим, що проблема безпеки дорожнього руху учнів є вкрай важливою. Міський голова м. Сватове пообіцяв підтримувати громадську ініціативу та до першого вересня поновити дорожню розмітку біля шкіл м. Сватове.

    Інспектор ГУ Держпраці звернув увагу на питання безпеки руху під час перетину учнями та працівниками ЗОШ пішохідних переходів та виховання культури проїзду переходів водіями.

    Ідея встановлення макетів учнів вже реалізована ГО «Громадянська ініціатива інтелігенції Сватівщини» для ЗОШ №2 та НВК «школа-гімназія».

Прочитано 201 раз Последнее изменение Неділя, 08 Липень 2018 20:54
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация