Искать


 

Четвер, 11 Лютий 2016 09:45

Фахівці ГУ Держпраці продовжують активну роботу з превентивних заходів щодо охорони праці

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці продовжують активну роботу з превентивних заходів щодо охорони праці

         В період з 26 січня по 02 лютого 2016 р. фахівцями Головного управління Держпраці у Луганській області була подовжена робота стосовно превентивних заходів на підприємствах і установах з метою дотримання умов з охорони праці.

         Відповідно до розпорядження Головного управління Держпраці у Луганській області від 11.01.2016р. № 01 та плану роботи відділу державного нагляду в АПК , СКС , на транспорті і у зв’язку в період з 02 по 09 лютого інспекторським складом відділу була подовжена робота стосовно превентивних заходів на підприємствах і установах з метою дотримання умов з охорони праці.

         Було проведено 6 семінарів-нарад на під наглядових підприємствах і установах, проведено   5 перевірок знань з питань дотримання умов з охорони праці та надано одну консультацію.

          Семінари: ТОВ «Сфера» (Новоайдарський район). Тема: «Вимоги безпеки та охорони праці при підготовці та виконанні весняно-польових робіт».

          КЗ «Марківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тема: «Дотримання вимог безпеки в лікувально-профілактичних закладах, які використовують кисень та посудини, що працюють під тиском».

          КЗ «Рубіжанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тема: «Дотримання вимог безпеки в лікувально-профілактичних закладах, які використовують кисень та посудини, що працюють під тиском».

         Будівельний професійний ліцей м.Лисичанськ Тема: «Охорона праці під час проходження виробничої практики неповнолітніх».

         Філія «Біловодський райавтодор». Тема: «Дотримання вимог безпеки праці під час організації виконання робіт в осінньо-зимовий період на автомобільному транспорті».

           СТОВ «Мирне плюс» (Марківський район). Тема: «Вимоги безпеки під час проведення весняно-польових робіт».

         Фахівці ГУ Держпраці прийняли участь у перевірках знань з питань дотримання умов з охорони праці на п’яти підприємствах: ОСББ «Ласточка-Попасная», ОСББ «КВАНТ», ОСББ «Попасняночка», ОСББ «Граніт» м. Попасна. ЖЕК №3 м.Лисичанськ.

         Також на минулому тижні була надана консультація згідно листа Лисичанського ордена трудового Червоного прапора гірничого технікуму від 21.01.2016 р. за № 01/5-19 щодо надання освітніх послуг по підготовці учнів та кваліфікованих робітників.

        

 

  

 

 

Прочитано 917 раз Последнее изменение Четвер, 11 Лютий 2016 09:51
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация