UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 04 Липень 2018 12:36

Фахівці ГУ Держпраці проведели семінар-нараду у Державній установі «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Джура»

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці проведели семінар-нараду у Державній установі «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Джура»

    Фахівцями Головного управління Держпраці у Луганській області відділу державного нагляду в АПК, СКС на транспорті і у зв’язку 03.07.2018 року було проведено семінар-нараду у Державній установі «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Джура», Луганська обл., Старобільський район, с.Лиман.

     У період літніх канікул на починають свою роботу оздоровчі дитячі табори відпочинку, які є самостійними адміністративними структурами. Тому організація їх роботи з усіх напрямів має бути самостійною. Перш за все це стосується питань охорони праці та безпеки життєдіяльності Завданням адміністрації оздоровчого дитячого табору відпочинку (ОДТВ) є не тільки створення умов для змістовного та цікавого дитячого відпочинку, а й зробити перебування дітей та працівників у таборі безпечним. Тому хотілося б поговорити не про організацію роботи шкільного оздоровчого табору, а саме про створення безпечних умов перебування у ньому дітей та дорослих. Адже чітко спланована та проведена робота з охорони праці та безпеки життєдіяльності є запорукою організованого початку роботи О ДТВ, а також збереження життя та здоров'я вихованців та працівників протягом табірної зміни.                                                                                                                                                                             

    Табір відпочинку повинен вести пропаганду здорового способу життя, забезпечувати дітям, які перебувають у ньому, захист життя та здоров'я, створювати належні умови для повноцінного оздоровлення та відпочинку, розвитку їхніх творчих здібностей, занять фізичною культурою, туризмом, природоохоронною та краєзнавчою роботою.                                                                                          

   Безпека життєдіяльності працівників табору відпочинку дітей ґрунтується на свідомому та сумлінному виконанні встановлених правил. Тому адміністрацією ОДТВ розробляються та затверджуються :

1. Правила поведінки у таборі для дітей.

2. Режим роботи шкільного оздоровчого табору,

3. Інструкції з охорони праці для працівників та з безпеки життєдіяльності для дітей, інші документи. Діти, які перебувають таборі відпочинку, повинні: • дотримуватися правил поведінки у таборі та режиму дня; • підвищувати загальний культурний рівень, оволодівати знаннями, уміннями, практичними навичками здорового способу життя, дотримуватися морально-етичних норм;

    Основні проблемні питання організації дитячої оздоровчої кампанії:

1. Допуск до виконання робіт осіб без відповідної кваліфікації;

2. Низька якість проведення навчання та формальне проведення інструктажів з охорони праці;

3. Недостатній контроль з боку керівників ОДТВ за дотриманням працівниками вимог охорони праці під час проведення оздоровчої кампанії, а також за дотриманням працівниками виробничої та трудової дисципліни;

   Під час засідання були обговорені питання та надані методичні рекомендації, щодо «Безпеки життєдіяльності дитячого закладу оздоровлення в період проведення оздоровчої кампанії для дітей», також було обговорено з керівництвом та працівниками табору пропозиції усунення недоліків.

Прочитано 193 раз Последнее изменение Четвер, 05 Липень 2018 13:04
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация