UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 26 Червень 2018 12:28

В ГУ Держпраці відбулось ряд лекцій щодо відповідальність за порушення законодавства про доступ до публічної інформації

Оцените материал
(0 голосов)

В ГУ Держпраці відбулось ряд лекцій щодо відповідальність за порушення законодавства про доступ до публічної інформації

    У червні 2018 року, відповідно до плану роботи на ІI квартал 2018 року, головним спеціалістом сектору звернення громадян та доступу до публічної інформації Головного управління Держпраці у Луганській області були проведені лекції для працівників відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг та відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Головного управління на тему: «Відповідальність за порушення законодавства про доступ до публічної інформації». Під час заходів присутні ознайомились з наступною інформацією.

    Згідно статті 24 «Відповідальність за порушення законодавства про доступ до публічної інформації» Закону України «Про доступ до публічної інформації», відповідальність за порушення законодавства про доступ до публічної інформації несуть особи, винні у вчиненні таких порушень:

  • ненадання відповіді на запит;
  • безпідставна відмова у задоволенні запиту на інформацію;
  • ненадання інформації на запит;
  • не оприлюднення інформації відповідно до статті 15 Закону України   « Про доступ до публічної інформації»;
  • надання або оприлюднення недостовірної;
  • неточної або неповної інформації;
  • несвоєчасне надання інформації;
  • необґрунтоване віднесення інформації до інформації з обмеженим доступом;
  • нездійснення реєстрації документів;
  • навмисне приховування або знищення інформації чи документів.

    Оскільки виконання законодавства про доступ до публічної інформації є частиною службових обов’язків багатьох працівників, то вчинення одного із порушень являє собою дисциплінарний проступок, за який настає дисциплінарна відповідальність. Загальними видами дисциплінарних стягнень є догана і звільнення (ст. 147 Кодексу законів про працю), але в окремих видах розпорядників інформації законодавством можуть бути встановлені додаткові види санкцій. Для державних службовців такими є попередження про неповну службову відповідальність та затримка до одного року в присвоєнні чергового рангу або у призначенні на вищу посаду. В рамках трудового права існує також матеріальна відповідальність, яка може бути накладна на працівників, що порушенням своїх трудових обов’язків заподіяли шкоду роботодавцю. Матеріальна відповідальність працівника може наставати, якщо його роботодавця з вини цього працівника було притягнуто до цивільно-правової відповідальності, що виразилась у стягненні з роботодавця-розпорядника певної суми коштів.

    За результатами проведення лекцію працівники ГУ Держпраці оновили та доповнили свої знання щодо існуючої відповідальності за порушення законодавства про доступ до публічної інформації під час виконання ними своїх посадових обов’язків.

 

Прочитано 155 раз Последнее изменение Вівторок, 26 Червень 2018 12:31
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация