UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 25 Червень 2018 10:56

23 червня в ГУ Держпраці у Луганській області відбулось урочисте засідання з нагоди Дня державної служби

Оцените материал
(1 Голосовать)

23 червня в ГУ Держпраці у Луганській області відбулось урочисте засідання з нагоди Дня державної служби

    23 червня в Головному управлінні Держпраці у Луганській області за участі соціальних партнерів відбулось урочисте засідання з нагоди Дня державної служби України.

    Розпочинаючи засідання, керівництво Головного управління привітало колег зі святом, зазначивши особливість цьогорічного свята, адже у 2018 році державна служба України відзначає свій 100-річний ювілей.

    «Інститут державної служби в її нинішньому розумінні (зі статусом державних службовців, уповноваженнями цих посадових осіб на здійснення функцій держави, а також отриманням ними заробітної плати з державного бюджету) з'явився 1918 року – за Гетьманату Павла Скоропадського, часів спроб у XX столітті побудови на теренах наших земель незалежної Української Держави. Від приходу до влади гетьмана Павла Скоропадського 29 квітня 1918 року було запущено активні державотворчі процеси, прийнято та значною мірою впроваджено цілу низку системних законів, які вперше в історії України на законодавчому рівні закріпили основу інституту державної служби.

    Чільне місце тут посідає Постанова Ради Міністрів Української Держави про урочисту обітницю урядників і суддів та присягу військових на вірність Українській Державі від 30 травня 1918 року. Протягом червня 1918 р. урочисту обітницю в основному склали службовці органів державної влади, працівники судових установ, військові. Урочисті обітниці державних службовців цілком корелювалися із присягою громадян Української Держави: «Обіцяю та заприсягаюсь бути завжди вірним Українській Державі, як своїй Батьківщині, охороняти інтереси держави і всіма силами допомагати її славі та розцвіту, не жалкуючи навіть і життя свого» – таку інформацію щодо історії державної служби надає Український інститут національної пам’яті.

    Згадуючи історію державної служби України, керівництво Головного управління наголосило, що бути державним службовцем – вкрай відповідально, адже формування авторитету держави в очах громадськості починається саме з держслужбовців.

    Наприкінці урочистого засідання керівники Головного управління ще раз привітали колег зі святом та побажали їм і надалі сумлінно виконувати свої посадові обов’язки та з гідністю нести почесне звання державного службовця України.

 

Прочитано 156 раз Последнее изменение Понеділок, 25 Червень 2018 12:44
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация