UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 25 Червень 2018 05:29

На підприємствах області продовжуються позапланові перевірки стану охорони праці

Оцените материал
(0 голосов)

На підприємствах області продовжуються позапланові перевірки стану охорони праці

    З метою виконання доручень Прем’єр-міністра України В. Гройсмана, викладеного у Протоколі засідання Кабінету Міністрів України № 11 від 28.03.2018, та Міністерства соціальної політики України від 06.04.2018 № 19949/0/1-18/0.2 інспекторським складом Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області в період з 13.06.2018 по 20.06.2018 здійснено ряд позапланових заходів державного нагляду (контролю) суб′єктів господарювання щодо стану охорони праці на об′єктах з масовим перебуванням людей, зокрема у закладах освіти.

    Так, інспекторами відділу державного нагляду в енергетиці,в металургії та у машинобудуванні з 13 по 19 червня було проведено позапланові перевірки наступних установ:

  • Комунальний заклад "Лисичанський медичний коледж";
  • Комунальний заклад «Лисичанська дитяча школа мистецтв №1;
  • Рубіжанська загальноосвітня школа І-ІІІ СТУПЕНІВ №9 Рубіжанської міської ради;
  • Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ СТУПЕНІВ № 25 Лисичанської міської ради.

    За результатами проведення вказаних заходів інспекторами виявлено 38 порушень нормативно-правових актів з охорони праці та видані відповідні акти та приписи з детальним описом виявлених порушень.

    Інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі в період з14 червня по 20 червня були здійснені перевірки наступних установ:

  • Білокуракинська центральна районна лікарня;
  • Міловське районне територіальне медичне об’єднання;
  • Приватне підприємство «Мед-клуб»;
  • Комунальний заклад Новопсковське районе територіальнемедичне об’єднання.

    Під час перевірок виявлено 41 порушення вимог законодавчих та нормативно – правових актів з охорони праці, видано 3 акти перевірок та 4 обов’язкових до виконання приписів.

    Під час позапланових заходів державного нагляду (контролю) щодо стану охорони праці співробітниками ГУ Держпраці у Луганській області була звернута особлива увага керівників суб′єктів господарювання на охорону життя і здоров’я усіх осіб, які перебувають в установах, на безпечні і здорові умови праці персоналу у процесі їх трудової діяльності. Також в ході проведення перевірок було приділено увагу переліку питань початку роботи літніх таборів оздоровлення та відпочинку. На теперішній час активна робота у цьому напрямку триває.

 

Прочитано 123 раз Последнее изменение Понеділок, 25 Червень 2018 05:36
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация