UkraineNOW

 

 

Искать


 

Субота, 23 Червень 2018 10:07

Вітаємо з Днем державної служби України!

Оцените материал
(1 Голосовать)

Вітаємо з Днем державної служби України!

    20 грудня 2002 року 57-ю Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй було прийнято резолюцію №57/277, згідно якої 23 червня проголошено Днем державної служби ООН.

    ООН закликала держави-члени організовувати в цей день спеціальні заходи, що висвітлюють внесок державної служби в процес розвитку.

    В Україні професійне свято - День державної служби, відзначається щорічно 23 червня згідно з Указом Президент України N 291/2003 від 4 квітня 2003 року, в якому зазначалось:

    «Ураховуючи роль державної служби у   процесі   становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН… Установити в   Україні професійне свято - День державної служби, яке відзначати щорічно 23 червня - у День державної служби Організації Об'єднаних Націй».

    Цього року 23 червня – особлива дата для державної служби України, адже цього року вона відзначає свій 100-річний ювілей. У 1918 році, вперше в історії України, на законодавчому рівні закріпили засади функціонування інституту державної служби та статус державного службовця.

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем державної служби!

Довіра до влади починається з державного службовця, який є посередником між нею і народом. Це особлива та нелегка професія, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

Щиро бажаємо Вам витримки і терпіння, таких необхідних у нашій роботі. 

Нехай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Нехай наснага і впевненість не полишають Вас, а кожен день буде сповнений радістю, теплом, порозумінням і новими здобутками.

З повагою, колектив ГУ Держпраці у Луганській області

 

 

Прочитано 117 раз Последнее изменение Середа, 27 Червень 2018 08:24
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация