Искать


 

Середа, 10 Лютий 2016 13:05

Фахівці ГУ Держпраці Луганської області прийняли участь в узгодженні відпрацювання лави ВП «Шахта «Гірська»

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фахівці ГУ Держпраці Луганської області прийняли участь в узгодженні відпрацювання лави ВП «Шахта «Гірська»

Управлінням гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області спільно з технічними службами ДП «Первомайськвугілля» і ВП «Шахта «Гірська», фахівцями 2 ВГРЗ розглянуто звернення ВП «Шахта «Гірська», про можливість узгодження відпрацювання 12 лави північного блоку пл. k8 гор.1000 м з нетиповою схемою провітрювання та подачею свіжого повітря по виробкам, обладнаними стрічковими конвеєрами, які знаходяться за межами виїмкової дільниці.

Фахівцями Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці були вивчені надані матеріали, а саме: геолого-маркшейдерську та технічну документацію, звіт Донбаського Державного технічного університету про науково-дослідницьку роботу «Розробка рекомендацій з підвищення безпеки ведення гірничих робіт по фактору провітрювання та метановість гірничих виробок виїмкової дільниці 12 лави північного блоку пл. kгор.1000м», звіт 2 воєнізованого гірничорятувального загону «Варіанти провітрювання та можливості ведення аварійно рятувальних робіт при відпрацюванні запасів в 12 лаві північного блоку пл. k8 гор.1000м у відповідності з програмою розвитку на 2017-2018 рр. ВП «Шахта «Гірська» ДП «Первомайськвугілля».

На основі цього співробітники Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці зробили висновки, що вибір схеми провітрювання повинна робити проектна організація з урахуванням рекомендацій науково-дослідних інститутів щодо проектування вентиляції для знову застосовуваної технології виїмки вугілля і специфічних умов, що не знайшли відображення в НПАОП 10.0-7.08-93 «Керівництво по проектуванню вентиляції вугільних шахт».

 

Прочитано 821 раз Последнее изменение Середа, 10 Лютий 2016 13:09
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация