UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 18 Червень 2018 12:07

Інспекторами ГУ Держпраці проведено позапланову перевірку дитячого закладу оздоровлення «Зоря»

Оцените материал
(0 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено позапланову перевірку дитячого закладу оздоровлення «Зоря»

    На виконання рішення центрального міжвідомчого штабу з координування, організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році, приймаючи до уваги окреме доручення Голови, на підставі доручення Прем'єр-міністра України про проведення перевірок суб'єктів господарювання щодо стану охорони праці на об'єктах з масовим перебуванням людей та листа Товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «Зоря» про проведення перевірки стану охорони праці у дитячому заміському закладі оздоровлення та відпочинку дітей «Зоря» ТОВ «НВП «Зоря», у зв’язку з його сезонним відкриттям, інспектором ГУ Держпраці проведено позапланову перевірку стану охорони праці зазначеного закладу.

    Під час позапланової перевірки, яка проводилась у період з 05 по 07 червня 2018 року інспектором відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці, були перевірені всі будівлі та територія ДЗЗОВ «Зоря», а також наявність документації, необхідної для безпечної роботи закладу, питання готовності персоналу та дотримання умов безпеки життєдіяльності дітей у закладі. За результатами перевірки керівнику ТОВ «НВП «Зоря» було видано відповідний акт та припис щодо усунення порушень законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці. Деякі з порушень щодо функціонування закладу, оздоровлення та відпочинку дітей, які виявлялись у ході перевірки, оперативно усувались представниками підприємства. На цей час більшість вказаних у приписі порушень була виконана. Під час перевірки співробітником ГУ Держпраці було надано ряд консультацій працівникам ДЗЗОВ з різноманітних питань охорони праці.

    Також, починаючи з початку сезонного відкриття закладу, інспекторським складом відділу державного нагляду в хімічній промисловості планується проведення превентивних заходів щодо безпечності його функціонування у літній період, експлуатації будівель, споруд та дитячих майданчиків, електробезпеки та попередження виробничого травматизму з персоналом.

 

Прочитано 123 раз Последнее изменение Понеділок, 18 Червень 2018 12:10
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация