UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 15 Червень 2018 12:18

На підприємствах області тривають позапланові перевірки інспекторів ГУ Держпраці

Оцените материал
(1 Голосовать)

На підприємствах області тривають позапланові перевірки інспекторів ГУ Держпраці

    З метою виконання доручень Прем’єр-міністра України В. Гройсмана (викладеного у Протоколі засідання Кабінету Міністрів України № 11 від 28.03.2018) та Міністерства соціальної політики України від 06.04.2018 № 19949/0/1-18/0.2 інспекторським складом Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області протягом тижня – з 06 по 13 червня 2018р., проведено ряд позапланових заходів державного нагляду (контролю) суб′єктів господарювання Луганської області щодо стану охорони праці на об′єктах з масовим перебуванням людей, зокрема у закладах освіти.

    Так, в період з 04 по 08 червня 2018р. інспектором відділу державного нагляду в АПК, СКС, на транспорті і у зв’язку проведено позапланову перевірку в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Сватівський професійний аграрний ліцей». За результатами проведення заходу інспектором виявлено 20 порушень нормативно-правових актів з охорони праці, видано акт та припис з детальним описом виявлених порушень.

    З метою найшвидшого усунення виявлених в установі недоліків головний державний інспектор відділу провів з працівниками Сватівського професійного аграрного ліцею нараду на тему: «Зміни до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці». Під час заходу його учасники обговорили організацію роботи по проведенню навчання та перевірки знань з питань охорони праці для працівників підприємства ДПТНЗ «СПАЛ», зміни до НПАОП 0.00-4.12-05 «Типове положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці», затверджене наказом Держнаглядохоронпраці України від 26.01.2005 р. № 15, зареєстроване у Міністерстві юстиції України 15.02.2005 р. за №231/10511 та профілактичні заходи щодо попередження виробничого травматизму.

    З 06 по 12 червня інспекторами відділу державного нагляду в енергетиці,в металургії та у машинобудуванні було проведено позапланові перевірки наступних підприємств: Лисичанська комунальна лікувально-профілактична установа «Міська дитяча лікарня», Луганська обласна дитяча лікарня, Рубіжанська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №10, Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №6

    За результатами проведення вказаних заходів інспекторами виявлено 35 порушень нормативно-правових актів з охорони праці та видані відповідні акти та приписи з детальним описом виявлених порушень.

    З 07 по 13 червня інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі були здійснені перевірки наступних підприємств: Лисичанский обласний шкірно-венерологічний диспансер, Комунальний заклад "Старобільський медичний коледж", Державний заклад "Луганський національний університет імені Тараса Шевченка", Осинівська загальноосвітня школа №1 І-ІІ ступенів Новопсковської районної ради, ТОВ «Новопсковський санаторій «Перлина»», Білокуракінська центральна районна лікарня.

    Під час перевірок виявлено 74 порушення вимог законодавчих та нормативно – правових актів з охорони праці, видано 4 акти перевірок та 5 обов’язкових до виконання приписів, притягнуто до адміністративної відповідальності 1 працівника.

    Під час позапланових заходів державного нагляду (контролю) щодо стану охорони праці інспекторами ГУ Держпраці у Луганській області була звернута особлива увага керівників суб′єктів господарювання на охорону життя і здоров’я усіх осіб, які перебувають у закладах освіти на належні, безпечні, нешкідливі і здорові умови праці персоналу у процесі їх трудової діяльності, на своєчасність проведення заходів для поліпшення стану охорони праці в закладах освіти.

 

Прочитано 156 раз Последнее изменение П'ятница, 15 Червень 2018 12:20
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация