UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 13 Червень 2018 12:59

Інспектори ГУ Держпраці взяли участь у засіданні круглого столу з роботодавцями м. Сєвєродонецька

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці взяли участь у засіданні круглого столу з роботодавцями м. Сєвєродонецька

    08 червня 2018 року у Сєвєродонецькому міському центрі зайнятості, за участі інспекторів Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області відбулося засідання круглого столу з роботодавцями міста, присвячений легальному працевлаштуванню. В ході заходу інспектори ГУ Держпраці роз’яснили присутнім ряд різноманітних аспектів легального працевлаштування. Зокрема, була надана наступна інформація.

    Статтею 43 Конституції України визначено, що кожна людина має право на працю також звернули увагу роботодавців, що форма трудового договору між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю, та Порядок реєстрації трудового договору між працівником та фізичною особою затверджено наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 08.06.2001 №260 (у редакції від 14.10.2010№320).

    Кожен роботодавець має знати, що не оформлення належним чином трудових відносин з найманими працівниками є порушенням законодавства про працю, що тягне за собою відповідальність згідно чинного законодавства. Так, статтею 41 Кодексу про адміністративні правопорушення визначено, що фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), допуск до роботи іноземця або особи без громадянства та осіб, стосовно яких прийнято рішення про оформлення документів для вирішення питання щодо надання статусу біженця, на умовах трудового договору (контракту) без дозволу на застосування праці іноземця або особи без громадянства тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, фізичних осіб - підприємців, які використовують найману працю, від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

    Статтею 265 Кодексу законів про працю визначено, що фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків тягне за собою накладання штрафу у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

    Наприкінці засідання круглого столу інспектори ГУ Держпраці звернули увагу роботодавців, що підстави здійснення інспекційного відвідування визначені пунктом п’ятим Постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року №295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

 

Прочитано 145 раз Последнее изменение Середа, 13 Червень 2018 13:03
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация