UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 13 Червень 2018 11:47

Інспектор ГУ Держпраці провів виїзну консультацію для працівників м.Золоте-1

Оцените материал
(3 голосов)

Інспектор ГУ Держпраці провів виїзну консультацію для працівників м.Золоте-1

    Головним державним інспектором відділу експертизи умов праці Управління з питань праці Головного управлінням Держпраці у Луганській області спільно з Управлянням Пенсійного Фонду України в Попаснянському районі Луганської області нещодавно був проведений виїзний прийом громадян, згідно графіку роботи у інформаційно - консультаційному пункті, розташованого у м. Золоте – 1, Золотівської міської ради.

    Питання які розглядались під час прийому громадян інспектор ГУ Держпраці надав роз’яснення щодо питань з наступних тем:

  • порядок застосування Списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 24.06.2016 № 461;
  • надання пільг та компенсації за роботу у шкідливих умовах, а саме: надбавки до тарифної ставки (окладу) за роботу в шкідливих і особливо шкідливих умовах праці та надання щорічних додаткові відпустки. Також передбачено надання додаткової відпустки працівникам з ненормованим робочим днем
  • пільгові пенсії згідно із Законом «Про пенсійне забезпечення» надаються за результатами атестації робочих місць за Списком №1 професій для працівників, які працюють на підземних роботах, на роботах із шкідливими умовами праці та в гарячих цехах.

    Одним із основних питань був розгляд Списку 1, затвердженого постановою № 461, з якого слідує що, правом на пенсію за віком на пільгових умовах можуть користуватися працівники незалежно від займаної посади, зайняті не менше 80 відсотків робочого часу на підземних роботах.

    В результаті спільного прийому громадян було прийнято рішення про подальше співробітництво з Управлянням Пенсійного Фонду України в Попаснянському районі Луганської області та планування спільної діяльності з урахуванням розглянутих питань.

      

 

Прочитано 134 раз Последнее изменение Середа, 13 Червень 2018 11:49
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация