Искать

Понеділок, 11 Червень 2018 13:58

Команда ГУ Держпраці у Луганській області виборола V місце у фіналі обласної спартакіади держслужбовців

Оцените материал
(7 голосов)

09 червня на базі обласного фізкультурного центру «Олімп» (м. Кремінна) відбувся фінал обласної спартакіади серед команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

Участь у змаганнях з міні–футболу, волейболу, настільного тенісу, шашок та шахів взяли 9 команд – переможці та призери зональних змагань. У боротьбі за призові місця суперниками збірної команди Головного управління Держпраці у Луганській області та Державної екологічної інспекції у Луганській області стали держслужбовці Кремінського, Попаснянського, Старобільського, Станично-Луганського, Новоайдарського, Новопсковського, Біловодського та Марківського районів.

В результаті безкомпромісної боротьби команда ГУ Держпраці та Державної екологічної інспекції посіла наступні місця:

• міні-Футбол – IV місце;
  • волейбол – V місце;
  • настільний теніс – VI місце;
  • шахи – ІІ місце;
  • шашки – ІІІ місце.

У загальному заліку команда розмістилася усередині турнірної таблиці, зайнявши V місце. Найкращими в загальнокомандному заліку стали старобільчани із сумою очок 56. Команди Попаснянського та Новопсковського району набрали однакову кількість очок – 52 і  посіли ІІ та ІІІ місця, відповідно.

Загалом, цього року в спартакіаді держслужбовців взяло участь понад 1000 учасників з 13 команд міст та районів області. За результатами змагань, з кращих представників фінального етапу спартакіади буде сформовано збірну Луганської області, яка відстоюватиме честь Луганщини на всеукраїнських змаганнях.

Прочитано 151 раз Последнее изменение П'ятница, 15 Червень 2018 10:38