UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 08 Червень 2018 12:46

Безробітним м. Попасної роз’яснено про переваги легальної зайнятості

Оцените материал
(0 голосов)

Безробітним м. Попасної роз’яснено про переваги легальної зайнятості

 

     07 червня 2018 року у Попаснянському районному центрі зайнятості за участі головних державних інспекторів відділу державного нагляду у сфері трудових відносин Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області відбувся семінар на тему «Легальна зайнятість».

    Метою заходу було розкрити переваги легального працевлаштування в Україні та застерегти від шахрайства при працевлаштуванні. Кожен громадянин, який влаштовується на роботу, повинен пам’ятати, що отримання зарплати «в конверті» сьогодні, позбавляє його в майбутньому соціального захисту у разі безробіття, тимчасової втрати працездатності, нещасного випадку на виробництві, а також гідної пенсії. Для забезпечення свого майбутнього найманий працівник повинен вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин.

    Відносини у сфері зайнятості населення регулюються Конституцією України, Кодексом законів про працю, Законом «Про зайнятість населення». Таким чином, влаштовуючись на роботу неофіційно, працівник повинен чітко усвідомлювати: якщо зарплату виплачують «в конверті», це означає, що роботодавець, швидше за все, не укладе трудовий договір, а також не здійснюватиме відрахування з неофіційної зарплати єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду.

    Під час семінару інспектори ГУ Держпраці, окрім надання зазначеної інформації, ознайомили безробітних з порядком укладання трудового договору, цивільно-правової угоди, контракту.

Прочитано 134 раз Последнее изменение П'ятница, 08 Червень 2018 12:48
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация