UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 06 Червень 2018 11:52

Інспектори ГУ Держпраці продовжують позапланові перевірки суб′єктів господарювання щодо стану охорони праці на об′єктах з масовим перебуванням людей

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці продовжують позапланові перевірки суб′єктів господарювання щодо стану охорони праці на об′єктах з масовим перебуванням людей

    З метою виконання доручень Прем’єр-міністра України В. Гройсмана (викладеного у Протоколі засідання Кабінету Міністрів України № 11 від 28.03.2018) та Міністерства соціальної політики України від 06.04.2018 № 19949/0/1-18/0.2 інспекторським складом відділу державного нагляду в енергетиці,в металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області в період з 30.05.2018 по 05.06.2018 здійснено ряд позапланових заходів державного нагляду (контролю) суб′єктів господарювання щодо стану охорони праці на об′єктах з масовим перебуванням людей, зокрема у закладах освіти.

     Так, з 30.05.2018 по 05.06.2018 було проведено позапланову перевірку: у Державному вищому навчальному закладі "Лисичанський нафтохімічний технікум",(ВП "Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ ім. Т. ШЕВЧЕНКА"), та Боровському навчально-виховному комплексі. За результатами проведення вказаних заходів інспекторами виявлено 27 порушень нормативно-правових актів з охорони праці та видані відповідні акти та приписи з детальним описом виявлених порушень.

    Станом на 05.06.18 тривають позапланові перевірки у наступних підприємствах: Лисичанська комунальна лікувально-профілактична установа міська дитяча лікарня, Луганська обласна дитяча клінічна лікарня, Рубіжанська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №10 Рубіжанської міської ради Луганської області, Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№6 Лисичанської міської ради Луганської області.

    Інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі Упраівління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області були проведені позапланові перевірки на наступних підприємствах:

    Білокуракинська загальнооосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Білокуракинської селищної ради, Біловодський КДЗО начального розвитку (ясла - садок) №3 «Джерельце», Комунальний Заклад "Лисичанський Дошкільний Навчальний Заклад (Ясла-Садок) №13 "Ромашка", Комунальний Заклад "Лисичанський дошкільний навчальний заклад (Дитячий садок) № 9 «Червона шапочка».

     Під час перевірок виявлено 51 порушення вимог законодавчих та нормативно – правових актів з охорони праці, видано 3 акти перевірок та 3 обов’язкових до виконання приписів, притягнуто до адміністративної відповідальності 2 працівника, 1 посадову особу на загальну суму – 476 грн.

    Під час позапланових заходів державного нагляду (контролю) щодо стану охорони праці інспекторами ГУ Держпраці у Луганській області звернута особлива увага керівників суб′єктів господарювання на охорону життя і здоров’я усіх осіб, які перебувають у закладах освіти на належні, безпечні, нешкідливі і здорові умови праці персоналу у процесі їх трудової діяльності, на своєчасність проведення заходів для поліпшення стану охорони праці в закладах освіти.

 

Прочитано 196 раз Последнее изменение Середа, 06 Червень 2018 11:55
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация