UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 06 Червень 2018 10:24

Інспектори ГУ Держпраці взяли участь в учбовій тривозі з ліквідування можливої пожежі на шахті ім. Мельникова

Оцените материал
(4 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці взяли участь в учбовій тривозі з ліквідування можливої пожежі на шахті ім. Мельникова

     Наприкінці минулого тижня під керівництвом фахівців технічної дирекції ПАТ «Лисичанськвугілля» спільно з інспекторським складом відділу державного нагляду у вугільній галузі Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області та підрозділом Державної воєнізованої гірничорятувальної служби на  ВП «Шахта ім. Д.Ф. Мельникова» ПАТ «Лисичанськвугілля» була проведена учбова тривога з ліквідування можливої пожежі в 12-му північному конвеєрному штреку пл. k8н на горизонті 820м. 
    Під час заходу було проведено перевірку якості розробки заходів плану ліквідації аварій, його відповідності фактичному положенню в шахті та оперативно-технічну готовність підрозділів 2-го воєнізованого гірничорятувального загону (м. Лисичанськ), який  обслуговує ВП «Шахта ім. Д.Ф. Мельникова».
    У ході проведення учбової тривоги інженерно-технічні працівники і члени допоміжної гірничорятувальної команди шахти показали належний рівень підготовки до порятунку людей, захоплених аварією та ліквідації її наслідків. Підрозділи 2 ВГРЗ проявили оперативність та злагодженість у ході порятунку людей і ліквідації можливої аварії.
    Завдяки цьому заходу працівники шахти, 2-го воєнізованого гірничорятувального загону та ГУ Держпраці у Луганській області відпрацювали спільні дії у випадку виникнення аварії на шахті, що допоможе, у разі її виникнення, якнайшвидше ліквідувати аварію. 

 

Прочитано 184 раз Последнее изменение Середа, 06 Червень 2018 12:03
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация