UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 05 Червень 2018 11:10

За участі інспектора ГУ Держпраці відбулась нарада щодо стану підготовки сільськогосподарських підприємств Старобільського району до проведення збиральних робіт

Оцените материал
(1 Голосовать)

За участі інспектора ГУ Держпраці відбулась нарада щодо стану підготовки сільськогосподарських підприємств Старобільського району до проведення збиральних робіт

    Наприкінці минулого тижня – 31 травня 2018р. у залі засідань Старобільської РДА відбулась нарада на тему: «Стан підготовки сільськогосподарських підприємств району до проведення збиральних робіт та забезпечення пожежної безпеки в період збирання врожаю та заготівлі грубих кормів 2018 року».

    У заході взяли участь головний державний інспектор відділу державного нагляду в АПК, СКС на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області, начальник Управління агропромислового розвитку Старобільської РДА, начальник Старобільського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України у Луганській області, завідувач сектору страхових експертів з охорони праці - страховий експерт з охорони праці Старобільського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Луганській області, начальник відділу контролю за обігом захисту рослин Управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області, керівники та спеціалісти сільськогосподарських підприємств Старобільського району.                  

    В ході наради її учасники розглянули та обговорили наступні питання:

  1. Організація роботи по забезпеченню пожежної безпеки в період підготовки та проведення збирання зернових культур, заготівлі грубих кормів.
  2. Вимоги безпеки з охорони праці під час проведення зернозбиральних робіт.
  3. Соціальне страхування від нещасних випадків та професійних захворювань.
  4. Фітосанітарний стан сільськогосподарських культур по Старобільському району станом на 31.05.2018 року та прогноз їх розвитку на червень-липень.

    За результатами проведення наради були ухвалені наступні рішення:

  1. Керівникам с/г підприємств отримані на нараді відомості застосовувати в подальшій роботі при створенні умов праці на підприємстві під час проведення збиральних робіт, відповідно до нормативно - правових актів з охорони праці.    
  2. Керівникам та агрономам с/г підприємств  посилити контроль за дотриманням вимог правил пожежної безпеки   в період підготовки та проведення збирання зернових культур, заготівлі грубих кормів.
  3. Управлінню агропромислового розвитку Старобільської РДА проводити інформаційну підтримку сільгосптоваровиробників про стан пожежної безпеки в районі під час проведення збиральних робіт та заготівлі грубих кормів.

 

Прочитано 149 раз Последнее изменение Вівторок, 05 Червень 2018 11:13
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация