UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 31 Травень 2018 05:36

Фахівець ГУ Держпраці прийняв участь у засіданні Лисичанської міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення

Оцените материал
(5 голосов)

Фахівець ГУ Держпраці прийняв участь у засіданні Лисичанської міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення

  

    30 травня 2018 року за участі начальника Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області відбулось засідання Лисичанської міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

    Окрім інших питань, присутні розглянули підсумки заходів щодо відзначення Дня охорони праці на вугільних підприємствах у 2018 році. За результатами розгляду цього питання було відмічено, що в усіх структурних підрозділах ПАТ «Лисичанськвугілля» виконані Плани заходів з підготовки та проведення місячника з безпеки праці.

    В ході розгляду питання було зазначено, що заходи, що організовані в рамках Всесвітнього дня охорони праці у 2018 році спрямовані на інформування громадськості про специфічні ризики для безпеки і здоров'я молодих працівників, на демонстрацію взаємозв'язку між створенням безпечного і здорового середовища для нового покоління і досягненням цілей в галузі сталого розвитку суспільства.

    У період проведення заходів на підприємствах була проведена велика організаційна та роз'яснювальна робота серед працівників з підготовки та проведення місячника з поліпшення умов охорони праці і техніки безпеки. Виконання заходів проводилося з метою залучення уваги керівників, фахівців і всіх працівників підприємств до поліпшення умов охорони праці, профілактики травматизму і профзахворювань. Службами охорони праці підприємств за участю голів профкомів були проведені комплексні перевірки стану охорони праці та промислової безпеки, а також виконання намічених заходів.

Лис.міськ.рада 30.05.18. 3

    При підведенні підсумків виконання заходів на честь Всесвітнього Дня охорони праці, наказами по ПАТ «Лисичанськвугілля» і підприємствам найкращі працівники нагороджені почесними грамотами. Діти працівників підприємств, які брали участь в конкурсі дитячого малюнка на тему: «Охорона праці очима дітей» нагороджені подарунками. Надано матеріальну допомогу сім'ям працівників важко травмованих і загиблих на виробництві, допомога ветеранам праці і матеріальна допомога на лікування.

    Результатами проведеної роботи стало поліпшення стану охорони праці на робочих місцях, поліпшення побутових умов на шахтах, оформлення наочної агітації з питань охорони праці та зацікавленості всіх категорій працівників підприємств у створенні безпечних і здорових умов праці.

Прочитано 192 раз Последнее изменение Четвер, 31 Травень 2018 06:01
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация