UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 24 Травень 2018 07:22

Фахівці Головних управлінь Держпраці у Луганській та Донецькій областях провели спільну семінар-нараду у м. Сєвєродонецьку

Оцените материал
(2 голосов)

Фахівці Головних управлінь Держпраці у Луганській та Донецькій областях провели спільну семінар-нараду у м. Сєвєродонецьку

 

    Нещодавно в м. Сєвєродонецьку відбувся сумісну семінар-нарада за участю посадових осіб Управлінь нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головних управлінь Держпраці у Луганській та Донецькій областях.

    На семінарі-нараді фахівці Головних управлінь розглянули питання здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про охорону праці: на виробництвах нафтогазового комплексу, хімічної промисловості, водопровідно-каналізаційного господарства, металургійної промисловості, машинобудівельної промисловості, в енергетиці, і при експлуатації технологічних транспортних засобів на підприємствах, вантажопідйомних механізмах, сосудах, що працюють під тиском та на інших об’єктах підвищеної небезпеки в умовах чинного законодавства. Також у ході заходу було розглянуто питання щодо взаємодії з правоохоронними органами при здійснені державного нагляду (контролю) в рамках діючого мораторію в Луганській та Донецькій областях.

    Наприкінці заходу його учасники домовились про подальші спільні зустрічі з метою посилення співпраці між Головними управліннями Держпраці у Луганській та Донецькій областях задля більш ефективної та досконалої роботи в питаннях реалізації державної політики у сферах промислової безпеки та охорони праці.

Прочитано 149 раз Последнее изменение Четвер, 24 Травень 2018 07:34
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация