UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 24 Травень 2018 06:46

Співробітник ГУ Держпраці прийняв участь у роботі екзаменаційної комісії у Сєвєродонецькому професійному будівельному ліцеї

Оцените материал
(2 голосов)

Співробітник ГУ Держпраці прийняв участь у роботі екзаменаційної комісії у Сєвєродонецькому професійному будівельному ліцеї

    Нещодавно у ДНЗ «Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей» за участю фахівця Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області відбувся захист випускних робіт здобувачів освіти з професії «Електрогазозварник».

    Під час заходу 21 випускник виконав теоретичну і практичну частину навчальних планів та програм. До захисту студенти підготували доповіді по 15 хвилин, в яких виклали основні теоретичні положення технології зварювання, заходи безпечного виконання робіт, та представили виконані ними зразки практичних робіт.

    Після цього члени екзаменаційної комісії задавали кожному студенту додаткові питання з різноманітних аспектів теорії та практики електрозварювання. Співробітник ГУ Держпраці звернув увагу присутніх на питання охорони праці під час виконання електрогазозварювальних та інших видів вогневих робіт. Зокрема, він зазначив: «Для створення безпечних умов різних видів зварювальних процесів слід пам'ятати, що всі проводи і струмоведучі частини установок повинні мати добру ізоляцію, їх корпуси, зварювальні кожухи вимикачів — надійно заземлені. Зварювальник повинен мати щитки і шоломи з захисним склом, й брезентові рукавиці, захисні окуляри, спецодяг і спецвзуття. Робоче місце зварювальника має бути огороджене ширмами або знаходитися в спеціальних кабінах, забезпечених приточно-витяжною вентиляцією і місцевими витяжними пристроями».

    Обговорюючи тему охорони праці зі студентами, члени екзаменаційної комісії зазначили, що особливо уважними слід бути при експлуатації ацетиленових генераторів, кисневих балонів, іншої газозварювальної апаратури. Недопустимим є витоки газів із генераторів, трубопроводів, балонів, кидання балонів та ін.

    За результатом роботи екзаменаційної комісії було встановлено, що випускники показали добрі знання з різноманітних питань виконання електрозварювальних робіт, вдало виконали практичні завдання, а отже успішно захистили свої випускні роботи.

 

Прочитано 148 раз Последнее изменение Четвер, 24 Травень 2018 06:48
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация