UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 22 Травень 2018 11:31

Команда ГУ Держпраці у Луганській області виборола ІІІ місце у зональних змаганнях Спартакіади Луганської області

Оцените материал
(7 голосов)

Команда ГУ Держпраці у Луганській області виборола ІІІ місце у зональних змаганнях Спартакіади Луганської області

 

    В суботу, 19 травня, відбулись зональні змагання Спартакіади Луганської області серед команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, присвяченої Дню Конституції України.

    Згідно регламенту змагань, команди з усієї області були розподілені на три групи відповідно до географії розташування міста чи району, який вони представляли. Тож, спортивна боротьба одночасно тривала у м. Старобільську, м. Кремінній та смт. Новопскові. Під час змагань понад 180 учасників з міст та районів області змагалися з волейболу, настільного тенісу, шашок та шахів.

    Збірна команда ГУ Держпраці у Луганській області та Державної екологічної інспекції у Луганській області, яка боролась за вихід до фіналу змагань у місті Кремінна, посіла третє місце. Друге та перше місця у цій групі зайняли представники Попаснянського та Кремінського районів, відповідно.

    Тепер зазначені команди разом з іншими, які посіли І-ІІІ місяця у зональному етапі спартакіади, зустрінуться 9-10 червня у місті Кремінна на фінальних змаганнях Спартакіади Луганської області серед команд державних службовців.

Спартакіада 19.05.18. відкриття змагань3

спартакіада 19.05.18. теніс розминка

Спартакіада 19.05.18. шахи

Спартакіада 19.05.18. волейбол7 копия

спорт

Прочитано 212 раз Последнее изменение Четвер, 24 Травень 2018 11:12
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация