UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 21 Травень 2018 12:55

Посадові особи ГУ Держпраці прийняли участь у засіданні комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати та соціальних виплат

Оцените материал
(0 голосов)

Посадові особи ГУ Держпраці прийняли участь у засіданні комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати та соціальних виплат

    На виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка від 19 квітня 2018 року щодо активізації органами державної влади та місцевого самоврядування роботи з легалізації неформальної зайнятості та детінізації заробітної плати в Лисичанській міській раді відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці.

    В роботі комісії взяли участь посадові особи органів державної влади міського та обласного рівнів. В тому числі, від Головного управління Держпраці у Луганській області, на заході були присутні начальник Управління з питань праці та заступник начальника відділу державного нагляду в сфері трудових відносин Управління з питань парці.

     Під час засідання комісії було наголошено на необхідності легалізації зайнятості та заробітної плати, дотриманні норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, а також підвищенні рівня оплати праці співробітникам ТОВ «Лисичанська інженерно-будівельна компанія».

    Також на заході члени комісії заслухали доповіді представників підприємств ПАТ «Лисичанськвугілля», КП ЛМР «Електроавтотранс», ЛФ ДП «Регіональні електричні мережі»  про стан погашення заборгованості із заробітної плати в цих організаціях та заходи, які вживає керівництво для її ліквідації.

     Окрім того, в ході засідання комісії, було звернуто увагу представників Відділу освіти Лисичанської міської ради на необхідності суворого дотримання правил подання звітності, в частині неповного робочого дня та неповного робочого тижня при складанні звітів.

 

Прочитано 214 раз Последнее изменение Понеділок, 21 Травень 2018 12:57
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация