UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 18 Травень 2018 11:30

Інспекторами ГУ Держпраці проведено позапланову перевірку з охорони праці у ДНЗ (ясла – садок) № 43 «Веселка» м. Сєвєродонецька

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено позапланову перевірку з охорони праці у ДНЗ (ясла – садок) № 43 «Веселка» м. Сєвєродонецька

    Протягом тижня – з 14 по 18 травня 2018р. інспекторами відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області продовжено роботу з проведення позапланових перевірок стану охорони праці на об’єктах з масовим перебуванням людей, згідно з дорученням Прем’єр-міністра України, викладеного у Протоколі засідання Кабінету міністрів України №11 від 28 березня  2018 року. 
    Так, була проведена позапланова перевірка стану охорони праці у комунальному дошкільному навчальному закладі (ясла – садок) комбінованого типу № 43 «Веселка» Сєвєродонецької міської ради, у якому зараз проводиться капітальний ремонт для створення належних та безпечних умов перебування дітей в дитячому садочку та організовано роботу щодо розробки інструкцій з охорони праці  в ДНЗ. 
    Інспекторами ГУ Держпраці в ході проведення позапланової перевірки було відзначено, що «Зважаючи на те, що достатньо важко навчити дошкільнят чітко виконувати правила безпеки в дитячому садку, не пустувати з іграшками, приладдям для малювання, кухонним посудом та з іншими предметами, особлива відповідальність за життя і безпеку дітей, які знаходяться в дитячому садку полягає на вихователів ДНЗ».
    Усім працівникам ДНЗ необхідно пам'ятати, що перебування у садку великої кількості дітей дошкільного віку потребує уважності і належної відповідальності за безпеку та життя вихованців. Важливо, щоб як педагогічний, так і обслуговуючий персонал уважно ознайомились із інструкціями з охорони праці та мали змогу не допустити уникнення надзвичайних ситуацій у ДНЗ та загрози безпеки життєдіяльності працівників та вихованців навчального закладу. У такому дошкільному закладі в майбутньому буде комфортно працювати і виховувати в безпечних умовах малечу. 
    Під час проведення позапланового заходу представниками державного нагляду була приділена особлива увага стану будівель та споруд на території закладу, стану аварійних виходів для евакуації людей під час надзвичайних ситуацій та аварій. Виявлені порушення усували у ході проведення перевірки, одночасно була проведена профілактична та роз’яснювальна робота з питань електробезпеки, охорони праці та безпечного виконання робіт.

 

Прочитано 188 раз Последнее изменение П'ятница, 18 Травень 2018 11:32
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация