UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 17 Травень 2018 12:24

Інспектори ГУ Держпраці прочитали лекцію щодо контролю за станом атмосфери в гірничих виробках працівникам шахти ім. Капустіна

Оцените материал
(2 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці прочитали лекцію щодо контролю за станом атмосфери в гірничих виробках працівникам шахти ім. Капустіна

    14 травня 2018 року з метою виконання плану превентивних заходів щодо попередження загазувань гірничих виробок, інспекторським складом Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області проведено лекцію з інженерно-технічними працівниками ВП «Шахта ім. Г.Г.Капустіна» ПАТ «Лисичанськвугілля» на тему «Контроль за станом атмосфери в гірничих виробках».

    Цей захід було заплановано після проведення позапланової перевірки сьомої східної лави пл. К8н гор. 529м. на ВП «Шахта ім. Г.Г.Капустіна» ПАТ «Лисичанськвугілля» в ході якої було виявлено перевищення допустимої концентрації газу метану у вентиляційному штреку цієї лави.

    Під час лекції були розглянуті питання перевірок складу повітря і періодичності їх проведення, правильності розподілу повітря по виробках, а також питання належного контролю за шаровими та місцевими скупченнями метану. Крім того, учасники заходу розглянули порядок ведення контролю за вмістом оксиду вуглецю у рудниковому повітрі вихідних вентиляційних струменів виїмкових дільниць.

    Наприкінці лекції інспектори ГУ Держпраці відповіли на додаткові питання присутніх. Завдяки проведенню цієї лекції працівники шахти ім. Капустіна оновили та доповнили свої знання щодо контролю за станом атмосфери в гірничих виробках.

 

Прочитано 111 раз Последнее изменение Четвер, 17 Травень 2018 12:27
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация