UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 16 Травень 2018 12:45

Інспектори ГУ Держпраці у Луганській області продовжують позапланові перевірки суб′єктів господарювання щодо стану охорони праці на об′єктах з масовим перебуванням людей

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці у Луганській області продовжують позапланові перевірки суб′єктів господарювання щодо стану охорони праці на об′єктах з масовим перебуванням людей

    З метою виконання доручень Прем’єр-міністра України В. Гройсмана (викладеного у Протоколі засідання Кабінету Міністрів України № 11 від 28.03.2018) та Міністерства соціальної політики України від 06.04.2018 № 19949/0/1-18/0.2 інспекторським складом відділу державного нагляду в енергетиці,в металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області в період з 10.05.2018 по 16.05.2018 здійснено ряд позапланових заходів державного нагляду (контролю) суб′єктів господарювання щодо стану охорони праці на об′єктах з масовим перебуванням людей, зокрема у закладах освіти та торгівельно-розважальному комплексі.

    Так, з 10 по 16.05.2018 інспекторами відділу державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні було проведено наступні позапланові перевірки:

  • Лисичанської загальноосвітньої школи I-III ступенів №13 Лисичанської міської ради Луганської області;
  • Лисичанської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області;
  • школи №20 міста Сєвєродонецька Луганської області.

    За результатами проведення вказаних заходів інспекторами виявлено 36 порушень нормативно-правових актів з охорони праці та видані відповідні акти та приписи з детальним описом виявлених порушень, на розгляді три справи щодо притягнення до адміністративної відповідальності працівників вищезазначених закладів.

    Станом на 16.05.18 тривають позапланові перевірки: Лисичанської загальноосвітньої школи I-III ступенів №30Лисичанської міської ради Луганської області, та Лисичанської загальноосвітньої школи I-III ступенів №12 Лисичанської міської ради Луганської області, школи №7 міста Сєвєродонецька Луганської області.

    В період з 10 по 16 травня 2018р. інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі проведено п’ять позапланових перевірок стану охорони праці та промислової безпеки на об’єктах з масовим скупченням людей, а саме у закладах освіти. Згідно з графіком були здійснені перевірки на наступних підприємствах:

  • Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) №3 «Колосочок» Марківської селищної ради;
  • Комунальний Заклад "Лисичанський Дошкільний Навчальний Заклад (Ясла-Садок) №12 "Катруся";
  • Комунальний Заклад "Лисичанський Дошкільний Навчальний Заклад (Ясла-Садок) №13 "Ромашка";
  • Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) №1 "ТЕРЕМОК" Марківської селищної ради;
  • Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад ясла-садок № 2 "Веселка" Сватівської міської ради".

    Під час перевірок виявлено 61 порушення вимог законодавчих та нормативно – правових актів з охорони праці, видано 3 акти перевірок та 3 обов’язкових до виконання приписів, притягнуто до адміністративної відповідальності 2 працівників та 1 посадову особу на загальну суму – 476 грн. По закінченні заходів інспекторським складом встановлені терміни усунення порушень, з подальшим контролем за ходом їх виконання. На теперішній час продовжується робота у цьому напрямку.

    В ході позапланових заходів державного нагляду (контролю) щодо стану охорони праці інспекторами ГУ Держпраці у Луганській області була звернута особлива увага керівників суб′єктів господарювання на охорону життя і здоров’я усіх осіб, які перебувають у закладах освіти на належні, безпечні, нешкідливі і здорові умови праці персоналу у процесі їх трудової діяльності, на своєчасність проведення заходів для поліпшення стану охорони праці в закладах освіти.

 

Прочитано 171 раз Последнее изменение Середа, 16 Травень 2018 12:52
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация