UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 15 Травень 2018 07:37

Інспектором ГУ Держпраці проведено семінар для працівників ПрАТ «ЛиНІК»

Оцените материал
(2 голосов)

Інспектором ГУ Держпраці проведено семінар для працівників ПрАТ «ЛиНІК»

    08 травня 2018 року, за проханням керівництва підприємства, з метою роз’яснення основних положень наказу Міністерства соціальної політики України від 19.01.2018 за №62 головним державним інспектором відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду промисловості та за об’єктами підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області, з працівниками ПрАТ «Лисичанська нафтова інвестиційна компанія» було проведено семінар за темою: «Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання».

    На семінарі були присутні: відповідальні за нагляд, утриманням та безпечну експлуатацію обладнання; відповідальні за утриманням обладнання в справному стані; начальник та інженери відділу охорони праці підприємства.

    В ході заходу з присутніми були обговорені питання щодо експлуатації обладнання: обліку, пуску, проведення технічного огляду, вимоги до утримання, нагляду та технічного обслуговування. Інспектор ГУ Держпраці зазначив, що «суб'єкт господарювання, який експлуатує обладнання, забезпечує його утримання в справному стані та безпечну експлуатацію шляхом організації нагляду, технічного обслуговування, технічного огляду та ремонту власними силами або укладає договір з іншим суб'єктом господарювання на виконання зазначених робіт. Призначає працівника, який здійснює нагляд за утриманням та безпечною експлуатацією обладнання; призначає працівника, відповідального за утримання обладнання в справному стані; призначає працівника, відповідального за безпечне проведення робіт вантажопідіймальними кранами, машинами, мобільними підйомниками».

    Також увагу учасників семінару було звернуто на те, що дозволяється покладати обов'язки працівників, відповідальних за утримання обладнання у справному стані та безпечне проведення робіт, на одного працівника. На працівника, який здійснює нагляд за утриманням та безпечною експлуатацією обладнання, не можуть бути покладені обов'язки працівників, відповідальних за утримання обладнання в справному стані, або працівників, відповідальних за безпечне проведення робіт.

    Вимоги безпеки поширюються на вантажопідіймальні крани та машини, виготовлені до 01 січня 2012 року - дати набуття обов'язкового застосування Технічного регламенту безпеки машин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2013 N 62

    Під час семінару його учасники також обговорили дотримання вимог безпеки при застосуванні обладнання підвищеної небезпеки, проходження навчання та чергові перевірки знань робітників та інженерно-технічного складу підприємства.

Наприкінці заходу інспектор ГУ Держпраці відповів на додаткові питання присутніх щодо різноманітних аспектів обговорюваної теми. Завдяки проведенню цього семінару працівники ПрАТ «ЛиНІК» оновили та доповнили свої знання щодо Правил охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання.

 

 

Прочитано 138 раз Последнее изменение Вівторок, 15 Травень 2018 07:39
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация