UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 11 Травень 2018 11:55

Співробітниками ГУ Держпраці спільно з представниками інших органів влади проведено нараду з роботодавцями міста Лисичанська

Оцените материал
(0 голосов)

Співробітниками ГУ Держпраці спільно з представниками інших органів влади проведено нараду з роботодавцями міста Лисичанська

    Державною службою України з питань праці 2018 рік було об’явлено роком подолання незадекларованої праці. Важливим напрямом діяльності Головного управління Держпраці у Луганській області є легалізація трудових відносин, належний захист трудових прав працівників та детінізація заробітної плати.

    10 травня 2018р. фахівцями Головного управління Держпраці у Луганській області було проведено нараду з роботодавцями міста Лисичанська, у якій прийняли участь посадові особи Головного управління Пенсійного фонду України у Луганській області, Луганського обласного центру зайнятості у Луганській області, Головного управління ДФС у Луганській області та органи місцевого самоврядування.

Засідання 10.05.18. 2

    У нинішніх умовах актуальною темою сьогодення є боротьба з нелегальною зайнятістю, виплатою заробітної плати у „конвертах”, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів з недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Роботодавцям було наголошено на необхідності суворого дотримання законодавства про працю та загальнообов’язкового соціального страхування.

    Під час проведення наради було роз’яснено про необхідність оформлення трудових відносин, нарахування заробітної плати не менше законодавчо встановленого мінімуму, своєчасність й повноту сплати податків та зборів.

 

 

Прочитано 192 раз Последнее изменение П'ятница, 11 Травень 2018 12:02
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация