UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 10 Травень 2018 10:31

У Луганській області тривають позапланові перевірки суб’єктів господарювання інспекторами ГУ Держпраці

Оцените материал
(0 голосов)

У Луганській області тривають позапланові перевірки суб’єктів господарювання інспекторами ГУ Держпраці

 

    З метою виконання доручень Прем’єр-міністра України В. Гройсмана (викладеного у Протоколі засідання Кабінету Міністрів України № 11 від 28.03.2018) та Міністерства соціальної політики України від 06.04.2018 № 19949/0/1-18/0.2 інспекторським складом відділу державного нагляду в енергетиці,в металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області в період з 03.05.2018 по 10.05.2018 здійснено ряд позапланових заходів державного нагляду (контролю) суб′єктів господарювання щодо стану охорони праці на об′єктах з масовим перебуванням людей, зокрема у закладах освіти та торгівельно-розважальному комплексі.

    Так, з 03 по 10 травня 2018 року було проведено позапланові перевірки наступних закладів:

  • Лисичанської загальноосвітньої школи I-III ступенів №4 Лисичанської міської ради Луганської області;
  • Середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №13 міста Сєвєродонецька Луганської області;
  • Комунального закладу «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8 Лисичанської міської ради Луганської області».

    За результатами проведення вказаних заходів інспекторами відділу виявлено 43 порушення нормативно-правових актів з охорони праці та видані відповідні акти та приписи з детальним описом виявлених порушень, на розгляді дві справи щодо притягнення до адміністративної відповідальності працівників вищезазначених закладів.

    Станом на 10 травня 2018р. тривають позапланові перевірки: Лисичанської загальноосвітньої школи I-III ступенів №13 Лисичанської міської ради Луганської області, Лисичанської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 Лисичанської міської ради Луганської області, школи №20 міста Сєвєродонецька Луганської області.

    Під час позапланових заходів державного нагляду (контролю) щодо стану охорони праці звернута особлива увага керівників суб′єктів господарювання на охорону життя і здоров’я усіх осіб, які перебувають у закладах освіти на належні, безпечні, нешкідливі і здорові умови праці персоналу у процесі їх трудової діяльності, на своєчасність проведення заходів для поліпшення стану охорони праці в закладах освіти.

 

Прочитано 304 раз Последнее изменение Четвер, 10 Травень 2018 10:33
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация