UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 08 Травень 2018 07:33

Інспектори ГУ Держпраці провели семінар на тему «Легальна зайнятість» для відвідувачів Лисичанського центру зайнятості

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці провели семінар на тему «Легальна зайнятість» для відвідувачів Лисичанського центру зайнятості

    07 травня 2018 року у Лисичанському міському центрі зайнятості  головними державними інспекторами відділу державного нагляду у сфері трудових відносин та відділу державного нагляду додержання законодавства соціального страхування Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області спільно з юристом Норвезької ради у справах біженців проведено семінар на тему: «Легальна зайнятість». 
    В ході заходу інспекторами Головного управління було проінформовано громадян про переваги легальної зайнятості, що веде за собою забезпечення належних умов та оплати праці на рівні, встановленому державою та пенсійне забезпечення майбутнього та надано присутнім наступну інформацію. 
    Відносини у сфері зайнятості населення регулюються Конституцією України, Кодексом законів про працю, Законом «Про зайнятість населення».
    У статті 43 Конституції України зазначено, що кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці, на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом.
Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом.
.    Статтею 21 КЗпП України передбачено, що трудовим договором є угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою працівник зобов’язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядкові, а власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган чи фізична особа зобов’язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін.
    Статтею 26 КЗпП України визначено, що  при укладенні трудового договору може бути обумовлене угодою сторін випробування з метою перевірки відповідності працівника роботі, яка йому доручається. Умова про випробування повинна бути застережена в наказі (розпорядженні) про прийняття на роботу.
    Відповідно до статті 27 КЗпП України строк випробування при прийнятті на роботу, якщо інше не встановлено законодавством України, не може перевищувати трьох місяців, а в окремих випадках, за погодженням з відповідним виборним органом первинної профспілкової організації, - шести місяців. До строку випробування не зараховуються дні, коли працівник фактично не працював, незалежно від причини.
    Коли строк випробування закінчився, а працівник продовжує працювати, то він вважається таким, що витримав випробування, і наступне розірвання трудового договору допускається лише на загальних підставах.
    Статтю 24 Кодексу законів про пацю України регулюється, що при укладанні трудового договору громадянин зобов’язаний подати паспорт або інший документ, що посвідчує особу, трудову книжку, а у випадках, передбачених законодавством, - також документ про освіту (спеціальність, кваліфікацію), про стан здоров’я та інші документи. Укладення трудового договору оформляється наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу про зарахування працівника на роботу. 
    Статтею 22 Кодексу законів про пацю України забороняється необґрунтована відмова у прийнятті на роботу. Керівник повинен в письмовій формі обґрунтувати відмову.  
    Наприкінці семінару інспектори Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області надали додаткові роз’яснення з тих аспектів теми заходу, з яких у присутніх виникли питання. Завдяки проведенню цього заходу його учасники оновили та доповнили свої знання з теми «Легальна зайнятість». 
 
 

 

Прочитано 148 раз Последнее изменение Вівторок, 08 Травень 2018 07:39
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация