UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 03 Травень 2018 12:07

ГУ Держпраці інформує про затвердження Правил охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання

Оцените материал
(1 Голосовать)

ГУ Держпраці інформує про затвердження Правил охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання

    Наказом Міністерства соціальної політики України від 19.01.2018  № 62 затверджені  Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання, зареєстровані в Міністерстві юстиції України 27 лютого 2018 р. № 244/31696. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування (Офіційний вісник України № 28 від 10.04.2018 р.).

    Зазначені Правила поширюються на суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правових форм, що займаються монтажем, демонтажем, експлуатацією (використання за призначенням, технічне обслуговування, ремонт), модифікацією (реконструкція чи модернізація), перевіркою технічного стану (технічний огляд, експертне обстеження) вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання (далі - обладнання), а також установлюють мінімальні вимоги безпеки до обладнання, яке роботодавцем повинно підтримуватися на рівні, зазначеному в цих Правилах та інших нормативно-правових актах з охорони та гігієни праці, під час його використання.

    Повний текст затверджених Правил під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання за посиланням:

http:// zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0244-18

 

 

 

 

Прочитано 1005 раз Последнее изменение Четвер, 03 Травень 2018 12:10
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация