UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 03 Травень 2018 06:30

Інспектори ГУ Держпраці провели ряд позапланових перевірок стану охорони праці об’єктів соціальної сфери

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці провели ряд позапланових перевірок стану охорони праці об’єктів соціальної сфери

    Інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі Упраівління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області, на виконання витягу з протоколу  Кабінету Міністрів України №11 від 28.03.2018р.,  з 27 квітня по 02 травня проведено п’ять позапланових перевірок стану охорони праці та промислової безпеки на об’єктах з масовим скупченням людей (у торгівельно – розважальних закладах), а також у закладах освіти та лікувально – профілактичних закладах. Перевірки проводились, як самостійно, так і за участю представників інших відділів. 
    Згідно з графіком були здійснені перевірки на наступних підприємствах: ТРЦ «Астрон» ТОВ  «ДОНМАШІНВЕСТ», ТРЦ    «Амстор» ТОВ  «АМСТОР  РІТЕЙЛ  ГРУП» (обидва – м.Сєвєродонецьк),  Марківське РТМО, Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей,  Новопсковська ЗОШ І-ІІІ ст. Під час перевірок інспекторами  Головного управління було виявлено 59 порушень вимог законодавчих та нормативно – правових актів з охорони праці, видано 5 актів перевірок та 5 обов’язкових  до виконання приписів,  притягнуто до адміністративної відповідальності 2 посадових осіб на загальну суму – 680 грн. 
    По закінченню заходів інспекторами ГУ Держпраці у Луганській області були встановлені терміни усунення порушень, з подальшим контролем за ходом їх виконання.  На теперішній час продовжується робота у цьому напрямку. 
 
 

 

Прочитано 189 раз Последнее изменение Четвер, 03 Травень 2018 06:32
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация