UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 27 Квітень 2018 11:55

Вітання з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці!

Оцените материал
(0 голосов)
 
Шановні колеги!
 
Приміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці!
 
 
            Постійного контролю вимагає робота у сфері охорони праці, спрямованого на те, щоб людина, яка прийшла на виробництво, була захищена та впевнена, що стан устаткування, яке використовується – безпечний, і що на підприємстві роботодавцем робиться все необхідне, щоб виключити можливість нещасного випадку або аварії.
        Ми ставимо перед собою доволі амбітну, але абсолютно реальну мету - при постійному зростанні промислового виробництва, рівень виробничого травматизму в країні має не зростати, а зменшуватись. І ми впевнені, що доведемо його до рівня розвинутих країн світу.
          Основною метою державної політики в сфері охорони праці є збереження життя, здоров’я і працездатності громадян у процесі їх трудової діяльності.
           З нагоди свята бажаємо Вам міцного здоров’я, незгасної життєвої енергії і наснаги до праці, здійснення всіх Ваших найзаповітніших задумів. Нехай вони завжди знаходять розуміння і підтримку в серцях людей, а ваша життєва енергія, мудрість та ділові якості примножують трудові здобутки нашої країни.
                                                     Колектив ГУ Держпраці у Луганській області
Прочитано 248 раз Последнее изменение П'ятница, 11 Травень 2018 12:56
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация