UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 27 Квітень 2018 08:11

У Луганській області відбулись урочисті збори до Дня охорони праці

Оцените материал
(11 голосов)

У Луганській області відбулись урочисті збори до Дня охорони праці

    26 квітня за ініціативи Головного управління Держпраці у Луганській області в Шахтобудівельному управлінні ПАТ «Лисичанськвугілля» (м. Лисичанськ) відбулись урочисті збори, присвячені відзначенню Дню охорони праці.

    Участь в урочистому заході взяли представники підприємств, організацій та установ області. До президії зборів увійшло керівництво Головного управління, начальник Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області та заступник начальника управління праці та зайнятості населення Луганської ОДА.

    Тема цьогорічного Дня охорони праці - «Захищене та здорове покоління», безпосередньо пов’язана з захистом прав працюючої молоді віком від 15 до 24 років. Після вступного слова начальника Головного управління Держпраці у Луганській області, виступив перший заступник начальника Головного управління Ігор Удовенко, який окреслив для присутніх керівників підприємств низку специфічних ризиків, з якими пов’язана виробнича діяльність молоді. Підвищений рівень ризику призводить до того, що молоді працівники частіше зазнають шкоди від впливу небезпечних та шкідливих виробничих факторів. Ця проблема є дуже актуальної для Луганщини з огляду на традиційно високу долю підприємств небезпечних галузей економіки.

    «Ми сподіваємось на продовження співпраці з нашими соціальними партнерами, бо тільки спільними зусиллями і завдяки комплексному підходу можна забезпечити організацію належних умов праці молодих працівників, формування культури безпеки та гігієни праці», – наголосив Ігор Удовенко.

    Заступник начальника управління праці та зайнятості населення Луганської ОДА Ігор Шевченко звернувся до присутніх з закликом не нехтувати станом промислової безпеки: «Не зважаючи на всі перешкоди та труднощі, мета охорони праці залишається незмінною – збереження життя, здоров’я і працездатності громадян у процесі їх трудової діяльності», - зазначив він.

    Виконуючий обов’язки генерального директора ПАТ «Лисичанськвугілля» привітав учасників зборів з Днем охорони праці та поділився досвідом з проведення місячника охорони праці на підприємстві. Серед молоді, яка працює на вугільному підприємстві, постійно ведеться роз’яснювальна робота щодо застосування безпечних методів і прийомів праці в процесі виконання виробничих завдань. Головна мета – створити гідні умови праці та економічного розвитку, що стимулює молоде покоління вдосконалювати свої професійні навички та популяризує культуру безпеки та гігієни праці. Крім того, суб’єкти виховного процесу залучаються до цінностей, пов’язаних з престижністю шахтарської праці та проймаються повагою до шахтарських династій та традицій.

    Друга частина зборів була присвячена нагородженню фахівців підприємств за особистий вклад у стан промислової безпеки регіону за підсумками 2017 року. 25 почесних грамот від Головного управління отримали керівники підприємств, фахівці служб охорони праці та спеціалісти підприємств Луганщини.

    Оскільки проведення урочистих зборів співпало з 32-ю річницею трагедії на Чорнобильській атомній електростанції, наприкінці заходу за пропозицією голови президії, учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять жертв аварії Чорнобильської АЕС.

 

 

Прочитано 348 раз Последнее изменение П'ятница, 11 Травень 2018 12:56
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация