UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 25 Квітень 2018 07:05

Посадові особи ГУ Держпраці взяли участь у семінарі при Центрі розвитку місцевого самоврядування

Оцените материал
(1 Голосовать)

Посадові особи ГУ Держпраці взяли участь у семінарі при Центрі розвитку місцевого самоврядування

    Нещодавно на базі Луганського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» відбувся семінар з питань запровадження та ефективного забезпечення делегованих повноважень в частині державного контролю за додержанням законодавства про працю і зайнятість населення.

   В заході прийняли участь посадові особи Головного управління Держпраці у Луганській області, Департаменту соціального захисту населення Луганської обласної державної адміністрації, голови об’єднаних територіальних громад та міст обласного значення, які обговорили наступну інформацію.

   01 січня 2017 року набув чинності Закон України «Про зміну деяких законодавчих актів України» №1774-VIII. Так, статтю 34 Закону України «Про місцеве самоврядування» було доповнено частиною третьою такого змісту:

    "3. До відання виконавчих органів міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, крім повноважень, визначених пунктом "б" частини першої цієї статті, належать:

   1) здійснення на відповідних територіях контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення у порядку, встановленому законодавством;

    2) накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення у порядку, встановленому законодавством".

 

31047339

 

    Реалізація на місцях виконавчими органами міських (міст обласного значення) рад та сільськими, селищними, міськими радами об’єднаних територіальних громад наданих повноважень у сфері праці надає можливість спільними зусиллями захищати трудові права працівників, виявляти факти не оформлення трудових відносин з працівниками, не своєчасної виплати заробітної плати, порушення мінімальних гарантій в оплаті праці і, як наслідок, сприятиме збільшенню надходжень як до державного бюджету, так і до бюджетів територіальних громад за рахунок зростання сум сплачених податків та загальнообов’язкових відрахувань із заробітної плати.

    Наприкінці заходу було отримано посвідчення інспектора праці посадовими особам Красноріченської об’єднаної територіальної громади та Привільської сільської об’єднаної територіальної громади – це перші посвідчення інспекторів праці органів місцевого самоврядування на Луганщині.

 

 

Прочитано 229 раз Последнее изменение Середа, 25 Квітень 2018 07:10
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация