Искать


 

Середа, 03 Лютий 2016 12:39

Фахівці ГУ Держпарці провели семінар-нараду з представниками ПАТ «Лисичанськвугілля»

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фахівці ГУ Держпарці провели семінар-нараду з представниками ПАТ «Лисичанськвугілля»

       03 лютого фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області разом із представниками Лисичанського міжрайонного управління СЕС та відділення виконавчої дирекції Фонду СНВ в м. Лисичанську провели семінар-нараду.

      Захід відбувся згідно плану роботи Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області з метою попередження аварій, нещасних випадків та професійних захворювань, пов’язаних з виробництвом. На семінарі були присутні представники медичних закладів, які проводять медичні огляди та заступники директорів з охорони праці, ведучими інженерами з обліку та аналізу травматизму та цехові лікарі шахт ПАТ «Лисичанськвугілля». Їх увагу було звернуто на необхідності надання якісної інформації (документів) про умови праці робітника у зв’язку з підозрою на професійне захворювання згідно наказу Міністерства охорони здоров’я №614 від 13.12.2004р. та проведення заходів залежно від умов праці робітника у зв’язку з виконанням робіт підвищеної небезпеки згідно наказу Міністерства охорони здоров’я №246 від 21.05.2007р.

       Під час семінару було наголошено на необхідності виконання вимог ст. 5 Закону України «Про охорону праці» в частині проведення психофізіологічної експертизи працівників певних категорій та надання цих результатів до медичних комісій при проведенні медогляду до винесення висновку щодо придатності виконувати роботи підвищеної категорії за професією.


           

 

 

 

 

 

 

 

 

Прочитано 778 раз Последнее изменение Середа, 03 Лютий 2016 12:47
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация