UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 13 Квітень 2018 10:22

Інспектори ГУ Держпраці обговорили ряд актуальних питань охорон праці з працівниками ПрАТ «Лисичанська нафтова інвестиційна компанія»

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспектори ГУ Держпраці обговорили ряд актуальних питань охорон праці з працівниками ПрАТ «Лисичанська нафтова інвестиційна компанія»

    Напочатку місяця – з 04 по 11 квітня 2018р. інспекторами відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області  провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки для працівників ПрАТ «Лисичанська нафтова інвестиційна компанія».

    Зокрема, було проведено 6 лекцій та 2 семінари, за наступними темами: «Безпечна експлуатація ємкісного обладнання, призначеного для зберігання, отруйних, небезпечних речовин», «Безпечна експлуатація основного технологічного обладнання, призначеного для зберігання, транспортування, переробки небезпечних речовин», Лекція на тему «Правила безпеки при виробництві і споживанні продуктів розділення повітря», «Експлуатація систем контролю, управління та протиаварійного захисту технологічних процесів », «Безпека праці під час поводження з пожежонебезпечними речовинами».

    Під час зазначених заходів інспектори ГУ Держпраці акцентували увагу керівників та посадових осіб підприємства на необхідності суворого дотримання встановлених вимог промислової безпеки та охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі трудової діяльності. Окрім цього, з працівниками підприємств області обговорено такі теми: «Безпека праці під час виконання робіт на висоті», «Безпека праці при виконання робіт підвищеної небезпеки», Електробезпека».

    Під час проведення зазначених лекцій та семінарів з працівниками підприємства обговорено саме ті аспекти безпечного ведення робіт та охорони праці, які найчастіше потрібні їм у роботі, також були надані відповіді та роз'яснення на поставленні питання. Активна робота в напрямку проведення превентивних заходів, направлених на створення безпечних умов праці на підприємствах триває.

 

Прочитано 167 раз Последнее изменение П'ятница, 13 Квітень 2018 10:29
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация