UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 12 Квітень 2018 08:02

Інспекторами ГУ Держпраці проведено нараду з працівниками ТОВ НПП «АНТЕКС-Автоматика»

Оцените материал
(0 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено нараду з працівниками ТОВ НПП «АНТЕКС-Автоматика»

    11 квітня 2018р. з посадовими особами ТОВ НПП «АНТЕКС-Автоматика» (м. Сєвєродонецьк) головним державним інспектором відділу державного нагляду в енергетиці металургії та у машинобудуванні управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області проведена виїзна нарада, на якій були обговорені питання змін в законодавстві з охорони праці, а саме:

    - внесення змін до порядку видачі дозволів на виконання робіт з підвищеною небезпекою;

    - нові критерії ризику, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1043, які набули чинності 29.12.2017;

    - постанова про виключення з мораторію (Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку органів державного нагляду (контролю), на які не поширюється дія Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 18.12.2017 № 1104 набула чинності 23.02.2018).

    Під час наради проаналізовано рівень виробничого травматизму на підприємствах машинобудівної галузі. Інспектором ГУ Держпраці було зазначено, що згідно із проведеним аналізом у галузі машинобудування в Україні 2017 році зареєстровано 336 нещасних випадків, на території Луганської області зареєстровано один обліковий (пов'язаний з виробництвом) нещасний випадок. Були наведені приклади найбільш резонансних подій, що сталися на підприємствах галузі у 2017 році, розповів про причини і наслідки настання нещасних випадків та про заходи попередження виробничого травматизму.

    Окремо було розглянуто питання про проведення у квітні місяці 2018 року місячника з профілактики порушень з охорони праці та нещасних випадків на виробництві, присвячений Всесвітньому дню охорони праці під девізом «Захищене і здорове покоління». Цього року Всесвітній день охорони праці та Всесвітній день боротьби з дитячою працею припадають на час проведення спільної кампанії з охорони праці молодих працівників та припинення використання дитячої праці. Ці теми і стали головними у поточному році.

    Як зазначено на офіційному сайті МОП, спільна кампанія покликана прискорити досягнення показника 8.8 Цілей сталого розвитку — «захист трудових прав і створення надійних і безпечних умов праці» до 2030 року, і показника 8.7 — «припинення використання дитячої праці в усіх її формах» до 2025 року. Для досягнення цих цільових показників потрібен спільний комплексний підхід, який сприятиме виробленню культури профілактики в галузі охорони праці та техніки безпеки заради майбутніх поколінь робочої сили в усіх країнах світу.

    За підсумками наради було ще раз наголошено на необхідності дотримання встановлених вимог промислової безпеки та охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я працівників підприємства в процесі трудової діяльності.

 

Прочитано 183 раз Последнее изменение Четвер, 12 Квітень 2018 08:06
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация