Искать


 

Середа, 03 Лютий 2016 08:26

Фахівці ГУ Держпраці провели ряд семінарів на підприємствах області

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фахівці ГУ Держпраці провели ряд семінарів на підприємствах області

В період з 26 січня по 02 лютого 2016 р. фахівцями Головного управління Держпраці у Луганській області була подовжена робота стосовно превентивних заходів на підприємствах і установах з метою дотримання умов з охорони праці.

Було проведено 7 семінарів-нарад на під наглядових підприємствах і установах.

       На підприємствах агро-промислового комплексу були проведені такі семінари:

Дочірнє підприємство «НовоайдарськеЛісомисливськегосподарство» (Новоайдарськелісництво). Тема: «Вимоги безпеки та охорони праці під час проведення лісозаготівельних робіт.

Марківське лісництво дочірнє підприємство «Біловодське лісомисливське господарство». Тема: «Вимоги безпеки під час проведення лісозаготівельних робіт».

«Білокуракинське лісництво» дочірнє підприємство «Старобільське лісомисливське господарство». Тема: «Вимоги безпеки під час проведення лісозаготівельних робіт».

        На підприємствах сфери транспорту :

Філія «Старобільський райавтодор». Тема «Дотримання вимог безпеки праці під час організації виконання робіт в осінньо-зимовий період на автомобільному транспорті».

Філія «Кремінський райавтодор» Тема: «Дотримання вимог безпеки праці під час організації виконання робіт в осінньо-зимовий період на автомобільному транспорті».

         У закладах охорони здоров’я :

Комунальна установа «Старобільське районне територіальне медичне об’єднання». Тема: «Дотримання вимог безпеки в лікувально-профілактичних закладах, які використовують кисень та посудини, що працюють під тиском».

Комунальна установа «Кремінське районне територіальне медичне об’єднання». Тема: «Дотримання вимог безпеки в лікувально-профілактичних закладах, які використовують кисень та посудини, що працюють під тиском».

Вищезазначені заходи проводяться відповідно до розпорядження Головного управління Держпраці у Луганській області від 11.01.2016р. № 01та плану роботи відділу державного нагляду в АПК , СКС , на транспорті, і у зв’язку.

 

 

Прочитано 809 раз Последнее изменение Середа, 03 Лютий 2016 08:32
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация