UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 12 Квітень 2018 07:15

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд заходів з різноманітних питань охорони праці на підприємствах області

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд заходів з різноманітних питань охорони праці на підприємствах області

 

    10 квітня 2018 року інспекторським складом відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області організовано семінар з інженерно-технічним персоналом Сєвєродонецького МРУЕГГ (філія ПАТ «Луганськгаз»).

    На заході були розглянуті питання стану промислової безпеки та охорони праці на підприємстві та обговорені питання додержання «Правил охорони праці підчас роботи на висоті» НПАОП 0.00-1.15-07. Інспектори ГУ Держпраці звернули увагу на обов’язкові медичні огляди, відповідність вимогам засобів індивідуального захисту та профілактики нещасних випадків на виробництві, надані роз’яснення з «Типового положення про навчання з охорони праці».

    Інспекторським складом відділу на початку квітня також проведено наступні превентивні заходи:

    05 квітня – семінар «Вимоги до організації роботи аварійно-диспетчерких служб. Припинення постачання газу у зв’язку зі спрацюванням ЗЗК» для працівників АДС Рубіжанської газової дільниці Cєверодонецького  МРУЕГГ;

    05 квітня і 06 квітня – семінар «Стан безпечної експлуатації систем газопостачання. Вимоги правил безпеки систем газопостачання. Вимоги ДБН В.2.5-20-2001 «Газопостачання» для працівників Марківського районного центру зайнятості (смт. Марківка) та для працівників ДП «Мрія» Марківського райспоживтовариства (смт. Марківка) – відповідно.

    06 і 10 квітня було проведено лекції на теми «Безпечне використання природного газу у побуті», «Стан охорони праці на підприємствах», «Стан виробничого травматизму, його наслідки, шляхи профілактики», «Стан безпечної експлуатації систем газопостачання. Вимоги правил безпеки систем газопостачання. Вимоги ДБН В.2.5-20-2001 «Газопостачання» для фізичних осіб-підприємців м. Лисичанська та смт. Марківка.

    В ході проведення цих заходів інспектори ГУ Держпраці у Луганській області надали ряд роз’яснень працівникам підприємств з різних аспектів охорони праці, що має позитивний вплив на профілактику виробничого травматизму.

 

Прочитано 206 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация