UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 11 Квітень 2018 11:39

Проведено засідання Громадської Ради при Управлінні гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області

Оцените материал
(4 голосов)

Проведено засідання Громадської Ради при Управлінні гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області

    На виконання вимог Постанови КМУ від 03.11.2010р. №990 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, налагодження ефективної взаємодії між органами управління з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики у сфері промислової безпеки та охорони праці, організації виконання правових, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних, соціально-економічних заходів, направлених на попередження нещасних випадків і аварій на виробництві, при Управлінні гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області 06 квітня проведено засідання Громадської Ради спеціалістів з охорони праці вугільних підприємств ДП «Первомайськвугілля», ПАТ «Лисичанськвугілля» з представниками професійних спілок та їх об’єднань.

    Відповідно до порядку денного були розглянуті наступні питання:

  1. Підсумки розгляду виконання програми розвитку гірничих робіт за 1 квартал 2018 року по шахтах Луганської області піднаглядних Управлінню гірничого нагляду.
  2. Показники виробничого травматизму допущеного в структурних підрозділах ДП «Первомайськвугілля» та ПАТ «Лисичанськвугілля».
  3. Підготовка до відзначення Дня охорони праці 28 квітня 2018 року.

    По першому питанню була заслухана доповідь начальника Управління гірничого нагляду, який довів до відома присутніх інформацію про рішення Управління гірничого нагляду щодо умов погодження програми розвитку гірничих робіт на 2 квартал 2018 року.

    По другому питанню заступники генеральних директорів з охорон праці ПАТ «Лисичанськвугілля» та ДП «Первомайськвугілля» доповіли про стан виробничого травматизму в структурних підрозділах а також заслухано звіти заступників директорів шахт з охорон праці де допущено зростання виробничого травматизму.

    По третьому питанню заступником генерального директора з охорон праці ДП «Первомайськвугілля» –головою Громадської Ради доведено присутнім девіз - „Захищене і здорове покоління”, під яким у 2018 році відзначається День охорони праці, та запропоновано розробити по кожному структурному підрозділу Плани заходів з відзначення свята.

 

Прочитано 169 раз Последнее изменение Середа, 11 Квітень 2018 11:42
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация