UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 06 Квітень 2018 10:18

Фахівці ГУ Держпраці провели «Круглий стіл» за тематикою «Попередження виробничого травматизму на підприємствах водопровідно-каналізаційних господарств» у м.Сєвєродонецьку

Оцените материал
(4 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели «Круглий стіл» за тематикою «Попередження виробничого травматизму на підприємствах водопровідно-каналізаційних господарств» у м. Сєвєродонецьку

    З метою привернення уваги керівників водопровідно-каналізаційних господарств до існуючих проблем у сфері охорони праці та промислової безпеки 03 квітня 2018 року у м.Сєвєродонецьку Управлінням нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного Управління Держпраці у Луганській області було організовано проведення Круглого столу за тематикою: «Попередження виробничого травматизму на підприємствах водопровідно-каналізаційних господарств».

    До участі у обговорюванні були запрошені представники управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області, посадові особи підприємств водопровідно-каналізаційних господарств області - головні інженери, представників технічних служб, фахівців служб охорони праці. Прийняли участь представники відділу державного нагляду в хімічній промисловості, котлонагляду та

     Під час зустрічі на круглому столі були розглянуті наступні питання:

 1. Стан виробничого травматизму на піднаглядних відділу підприємствах протягом 2017 року та 1 квартал 2018 року.
 2. Доповідь представників Фонду соціального страхування України у Луганській області про організацію роботи по розслідуванню нещасних випадків загального травматизму на підприємствах.
 3. Організація безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки на ділянках водоропровідно-каналізаційних господарств (далі –ВКГ).
 4. Вирішення питань про проведення тренувань по застосуванню засобів індивідуального захисту при проведенні газонебезпечних робіт.
 5. Проведення роботи по профілактиці виробничого травматизму представниками ФСС України в Луганській області, пропаганда перевірок за запрошенням керівниками підприємств для виявлення недоліків в роботі водопровідно-каналізаційних господарств з питань організації управління охорони праці перевірок стану охорони праці та безпечного виконання робіт представників
 6. Прийняття спільного рішення про впровадження більш ретельних заходів по контролю за дотриманням працівниками підприємств ВКГ вимог безпечного виконання робіт.
 7. Була обговорена спільна робота, яка проводиться ФСС України та Управлінням нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного Управління Держпраці у Луганській області по розслідуванню, веденню обліку нещасних випадків , пов’язаних з виробництвом. Були намічені заходи по організації негайного повідомлення з боку підприємств про нещасні випадки, по удосконаленню проведення розслідувань, з’ясування обставин та виявлення причин нещасного випадку, вказано на недопущення випадків по незбереженню обстановки на місці події.

  Особлива увага була приділена організації проведення перевірок на підприємствах. Представникам управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області по містам та районам області проведення планової профілактичної роботи по перевірці стану охорони праці на підприємствах дозволяється.

  Під час дії мораторію на проведення планових перевірок представниками держслужби, для виявлення недоліків в роботі водопровідно-каналізаційних господарств з питань організації управління охороною праці та організації безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки було запропоновано за запрошенням керівників підприємств організовувати проведення позапланових перевірок самих важливих та небезпечних дільниць ВКГ представниками Держпраці.

  Було запропоновано представникам служб охорони праці підприємств ВКГ приділити особливу увагу постійному планомірному проведенню інструктажів та навчання з питань охорони праці персоналу, залученого до виконання робіт з підвищеною небезпекою, організувати практичні тренування по застосуванню ЗІЗ, а саме шлангових протигазів та інших.

  Усіма учасниками круглого столу було прийнято спільне рішення про впровадження більш ретельних заходів по контролю за дотриманням працівниками підприємств ВКГ вимог безпечного виконання робіт, що приведе до недопущення у подальшому настання нещасних випадків на підприємствах ВКГ.

Прочитано 183 раз Последнее изменение Субота, 07 Квітень 2018 16:48
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация