Искать


 

Вівторок, 02 Лютий 2016 14:12

Фахівці ГУ Держпраці Луганської області організували консультаційний пункт з охорони праці

Оцените материал
(1 Голосовать)

 Фахівці ГУ Держпраці Луганської області організували консультаційний пункт з охорони праці

       Відділом державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами другого лютого була проведена семінар-нарада з працівниками Сєвєродонецького дочірнього підприємства «Промавтоматика» № 436 ЗАТ «Промєнергоавтоматика».

      Головним питанням семінару було створення та функціонування колегіальних консультативно-дорадчих органів при територіальних органах Держпраці – Рад фахівців служб охорони праці підприємств котлонагляду та будівельної галузі. Також під час заходу розглядались питання, пов’язані з дотриманням вимог безпеки праці під час організації та виконання будівельних робіт в зимовий період.

       За ініціативи фахівців ГУ Держпраці під час семінару було прийнято рішення про організацію консультаційного пункту з охорони праці для керівників, відповідальних осіб та працівників підприємств будівельної галузі при відділі державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами. З початку лютого 2016 року такий пункт буде функціонувати за адресою: м. Сєверодонецьк, вул.Півоварова, 5.

 

 

 

Прочитано 725 раз Последнее изменение Вівторок, 02 Лютий 2016 14:15
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация