UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 05 Квітень 2018 10:26

ГУ Держпраці про заборгованість за розрахунками за спожиту електроенергію ДП «Регіональні електричні мережі» інформує

Оцените материал
(1 Голосовать)

ГУ Держпраці про заборгованість за розрахунками за спожиту електроенергію ДП «Регіональні електричні мережі» інформує 

               ДП «Регіональні електричні мережі» в зв'язку з заборгованістю за розрахунками за спожиту електроенергію 27.03.2018р. попередило про повне відключення електроенергії з 02.04.2018р. на шахтах ДП «Первомайсьвугілля» та ПАТ «Лисичанськвугілля».

           02.04.2018р. з 10 год. 00 хв. електропостачання шахт було частково обмежено. Вентилятори головного провітрювання та головні водовідливні установки залишилися працювати в штатному режимі.  

        Працівниками Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області керівникам ДП «Первомайсьвугілля» та ПАТ «Лисичанськвугілля» заздалегідь направлені листи, про обмеження електропостачання та вжиття заходів до запобігання травматизму або загрозі життю працюючих, пошкодженню обладнання, виникненню негативних екологічних і техногенних наслідків, осіб не пов’язаних із забезпеченням життєдіяльності підприємства вивести із шахти, не видавати наряди на роботи в місця, стан яких є безпосередньо небезпечний для працівників у зв’язку з отриманням попередження.

          Крім того, керівникам ДП «Первомайсьвугілля» та ПАТ «Лисичанськвугілля» запропоновано заборонити спуск в шахти робітників не пов’язаних із забезпеченням життєдіяльності підприємств до повного врегулювання кризової ситуації з припинення електропостачання.

          Під час обмеження електропостачання для роботи в шахтах були задіяні робітники, пов’язані з забезпеченням життєдіяльності шахт. На час спуску-виїзду змін електропостачання підйомів відновлювалось на 30-60 хвилин.

          З метою недопущення руйнування шахт, завдання екологічної шкоди навколишньому середовищу на уникненню негативного впливу на соціальний стан регіону було запропоновано прийняти невідкладні заходи з врегулювання недопущення повного обмеження постачання електроенергії.

         03.04.2018р. з другої зміни електропостачання шахт ДП «Первомайсьвугілля» та ПАТ «Лисичанськвугілля» було відновлено в повному обсязі.

Прочитано 451 раз Последнее изменение Субота, 07 Квітень 2018 05:07
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация