UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 04 Квітень 2018 10:23

Фахівці ГУ Держпраці спільно з фахівцями Управління Укртрансбезпеки провели нараду з керівниками автотранспортних підприємств

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці спільно з фахівцями Управління Укртрансбезпеки провели нараду з керівниками автотранспортних підприємств

       Інспекторським складом відділу державного нагляду в АПК, СКС на транспорті і у зв’язку Головного управління Держпраці у Луганській області спільно з Управління Укртрансбезпеки у Луганській області згідно п.2.5 та 3.6 угоди про між Державною службою України з питань праці та Державної служби України з безпеки на транспорті від 18.09.2017 року у березні 2018 року була проведена нарада з керівниками автотранспортних підприємств з питань дотримання вимог безпеки праці під час перевезення пасажирів.

       На нараді були присутні керівники, мехніки, інженери з охорони праці автотранспортних підприємств м.Сєвєродонецька, м.Лисичанська та м.Рубіжне всього присутніх – 37 осіб. Основний наголос – організаційні та технічні вимоги безпеки виконання яких забезпечує безпеку під час перевезення пасажирів.

       Основну увагу потрібно приділити технічний стан автомобіля вузлам і механізмам, що безпосередньо впливають на безпеку руху (стан гальмівної системи). Адже від них залежать гальмівні якості автомобіля, його керованість, можливість мимовільної зміни напрямку руху, подача і видимість сигналів маневрування. Під час організації робіт службі охорони праці підприємств рекомендується частіше проводити повторні та позапланові інструктажі. Це не суперечить вимогам законодавства з охорони праці, а в плані профілактики травматизму відобразиться дуже позитивно.

       Співробітниками Управління Укртрансбезпеки були надані роз’яснення щодо ліцензування господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів, багажу автомобільним транспортом; Який контроль згідно чинного законодавстааава за додержанням ліцензійних умов під час провадження господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів, автомобільним транспортом.

             У підсумку були прийняті слідуючи рішення:

  1. Підвищити існуючій рівень та стан охорони праці на підприємстві.
  2. Працівникам підвищити увагу, обережність і відповідальність при виконанні даних видів робіт.
  3. Отримані на нараді відомості застосовувати в подальшій роботі при створенні умов праці на підприємстві, відповідно до нормативно - правових актів. 
Прочитано 168 раз Последнее изменение Четвер, 05 Квітень 2018 04:29
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация