UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 30 Березень 2018 15:05

В ГУ Держпраці у Луганській області проведено 6 спеціалізованих тренінгів-семінарів за темою «Доступ до публічної інформації : поняття публічної інформації. Особливості роботи з запитами на публічну інформацію»

Оцените материал
(2 голосов)

В ГУ Держпраці у Луганській області проведено 6 спеціалізованих тренінгів-семінарів  за темою  «Доступ до публічної інформації : поняття публічної інформації. Особливості роботи з запитами на публічну інформацію»

  Протягом березня 2018 року фахівцями сектору звернення громадян та доступу до публічної інформації  ГУ Держпраці у Луганській області для працівників Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки  ГУ Держпраці у Луганській області проведено 6 спеціалізованих тренінгів-семінарів  за темою:  «Доступ до публічної інформації : поняття публічної інформації. Особливості роботи з запитами на публічну інформацію».

    Мета цих тренінгів - набуття умінь, знань, навичок і здатності   виконувати   завдання   та обов'язки, необхідні для провадження професійної діяльності на державній службі, відповідно до статті 48 Закону України «Про державну службу» та Положення про систему підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 липня 2010 р. №564 з метою підвищення рівня професійної компетентності державних службовців Головного управління Держпраці у Луганській області шляхом підвищення кваліфікації, протягом березня 2018 року.

     Закон України «Про доступ до публічної інформації», Указ Президента України від 05 травня 2011 року № 547 „ Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації ”, постанова Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 583 „ Питання виконання Закону України „ Про доступ до публічної інформації ” в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади ” , Порядок складання, подання та розгляду запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є Державна служба України з питань праці та ії територіальні органи, затвердженого Наказом Міністерства соціальної політики України від 16 листопада 2016року № 1338, впроваджують європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади.

    В ході проведення тренінгів працівники відділів ознайомилися з Законом України «Про доступ до публічної інформації», засвоїли порядок оформлення та проведення роботи з запитами на публічну інформації, вивчили установлені Законом строки надання відповіді на запити, набули навичок в роботі з запитами під час виконання своїх посадових обов’язків. 

Прочитано 194 раз Последнее изменение Вівторок, 03 Квітень 2018 17:57
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация