UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 29 Березень 2018 10:18

Фахівцями ГУ Держпраці проведено «Круглий стіл» на ТОВ "ВИРОБНИЧО БУДІВЕЛЬНА ФІРМА "ПРОФІЛЬ" у м. Сєвєродонецьку

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено «Круглий стіл» на ТОВ "ВИРОБНИЧО БУДІВЕЛЬНА ФІРМА "ПРОФІЛЬ" у м. Сєвєродонецьку

    Фахівцями ГУ Держпраці 27.03.2018 року з працівниками ТОВ "ВИРОБНИЧО БУДІВЕЛЬНА ФІРМА "ПРОФІЛЬ" у м. Сєвєродонецьку проведено «Круглий стіл» за темою: «Вимог промислової безпеки, охорона праці та трудові відносини на підприємстві».

    В засіданні «Круглого столу» прийняли участь фахівці відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні ГУ Держпраці у Луганській області, головний державний інспектор відділу експертної роботи ринкового нагляду та надання адміністративних послуг ГУ Держпраці у Луганській області спільно з директором та заступником директора ТОВ "ВИРОБНИЧО БУДІВЕЛЬНА ФІРМА «ПРОФІЛЬ».

   На засіданні були обговорені питання змін в законодавстві з охорони праці, порядок оформлення дозволів на виконання робіт з підвищеною небезпекою.

      Було рекомендовано, у зв’язку з втратою чинності деяких правил з охорони праці, користуватись діючими Державними стандартами.

      Також обговорені питання причин та наслідків нещасних випадків на виробництві машинобудівної галузі та необхідність легального працевлаштування робітників.

З метою попередження виникнення випадків виробничого травматизму при виконанні робіт на підприємстві рекомендовано: вжити заходів щодо недопущення порушень при виконанні робіт з використанням машин, механізмів, обладнання підвищеної небезпеки та виконувати ці роботи лише за наявності відповідного дозволу;

необхідністю проведення навчання із питань охорони праці, які пов’язані з виконанням робіт підвищеної небезпеки, проходження робітниками медичного огляду, проведення інструктажі з питань охорони праці;

Фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області звернули увагу керівників підприємства на необхідність дотримання правил безпечного ведення робіт підвищеної небезпеки, використання індивідуальних засобів захисту при виконанні таких робіт.

Прочитано 211 раз Последнее изменение Субота, 07 Квітень 2018 05:29
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация