UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 28 Березень 2018 09:44

Фахівцями ГУ Держпраці спільно с представниками Фонду соціального страхування проведена Рада фахівців будівельної галузі

Оцените материал
(2 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці спільно с представниками Фонду соціального страхування проведена Рада фахівців будівельної галузі

      Фахівцями відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами та відділу експертизи умов праці, відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці 22 березня 2018 року у адміністративне приміщення ТОВ «Тара - Маркет» м. Сєвєродонецьк, вул. Юності, 2-г спільно с представниками Фонду соціального страхування (далі - ФСС) України у Луганській області, а саме начальником сектору страхових експертів Сєвєродонецького міського відділення управління виконавчої дирекції та представниками підприємств проведена Рада фахівців будівельної галузі на який були розглянути наступні питання.

       Головний державний інспектор відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами доповів що з настанням весни активізується робота підприємств будівельної галузі. Проводиться набір працівників на підприємства які повинні пройти мед. огляд та психофізіологічну експертизу ті робітники які будуть виконувати роботи підвищеної небезпеки а також перевірку знань, інструктажі. Оформлення нарядів-допусків на виконання робіт підвищеної небезпеки, виконання вимог нормативно – правових актів при виконані робіт, організації будівельних майданчиків, організації робочих місць. Застосовувати засоби індивідуального та колективного захисту які пройшли перевірку та випробування.

    Директор ТОВ «Тара-Маркет» розповіла про діяльність підприємства, роботу служби охорони праці та вжиття дієвих заходів впливу до порушників нормативно-правових актів з охорони праці, трудової виробничої дисципліни.

    Начальник сектору страхових експертів Сєвєродонецького міського відділення управління виконавчої дирекції проінформував про стан травматизму за 2017 рік та нещасні випадки що стались у 2018 році, про рівень проведення профілактичних заходів спрямованих на запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози життю або здоров’ю працівників.

       Головний державний інспектор відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг звернула увагу на зміни до порядку видачі дозволів на роботи підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів устаткування підвищеної небезпеки , оформлення декларацій відповідності матеріальної технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці.

      Головний державний інспектор відділу експертизи умов праці доповів про порядок проходження медичних оглядів на підприємствах області, атестацію робочих місць.

      Підсумовуючи засідання, Голова Ради фахівців будівельної галузі запропонував планувати виробничу діяльність з урахуванням розглянутих питань.

Прочитано 203 раз Последнее изменение Субота, 07 Квітень 2018 05:59
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация