UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 28 Березень 2018 09:25

Фахівці ГУ Держпраці протягом березня провели навчальні лекції співробітникам на тему «Види інформації»

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці протягом березня провели навчальні лекції співробітникам на тему «Види інформації»

  У березні місяці 2018 року, відповідно до плану роботи на І квартал 2018 року, фахівцями сектору звернення громадян та доступу до публічної інформації ГУ Держпраці були проведені лекції для працівників Управління гірничого нагляду, відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг та відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Головного управління Держпраці у Луганській області на тему: «Види інформації ».

  Під час лекцій було донесено до слухачів, що за порядком доступу інформація поділяється на відкриту інформацію та інформацію з обмеженим доступом. Було акцентовано увагу на те, що публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених Законом України « Про доступ до публічної інформації»(ст.6). Окремо було звернено увагу , що інформація з обмеженим доступом буває конфіденційною, таємною та службовою.

  Також акцентувалась увага щодо розподілу інформації на види за змістом, згідно Закону України « Про інформацію» ( ст.10). Слухачами було засвоєно, що бувають таки види інформації: інформація про фізичну особу, інформація довідково-енциклопедичного характеру, інформація про стан довкілля, інформація про товар( роботу, послугу), науково-технічна інформація, податкова інформація, правова інформація, статистична інформація, соціологічна інформація та інші види інформації,

  Метою проведення лекцій було роз’яснення щодо правильності роботи з інформацією працівниками Головного управління під час виконання ними своїх посадових обов’язків.

Прочитано 222 раз Последнее изменение Середа, 28 Березень 2018 20:30
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация